Wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej wjechał po pijanemu w autobus. Obecnie jest dyrektorem sportowym Motoru Lublin

Pijany kierowca wjechał w środku nocy w autobus. Jak się okazało, za kierownicą BMW miał siedzieć były piłkarz Michał Ż. Od początku listopada pełni on funkcję dyrektora sportowego w Motorze Lublin.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na skrzyżowaniu ulicy Miodowej z Długą w Warszawie. Około godziny 0.40 w oczekujący na zielone światło autobus uderzył samochód osobowy. Na miejscu interweniowali policjanci. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał jednak okazało się, że kierowca BMW jest pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Z ustaleń PAP wynika, że sprawcą kolizji jest były wielokrotny reprezentant Polski w piłkę nożną Michał Ż. Obecnie jest on dyrektorem sportowym Motoru Lublin. Stanowisko to objął ponad miesiąc temu, dokładnie na początku listopada. Policjanci przedstawili mu już zarzuty za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie po pijanemu kolizji.

Na chwilę obecną władze Motoru Lublin nie komentują sytuacji. Oczekują na wyjaśnienia Michała Ż., który zapowiedział wydanie oświadczenia w tej sprawie.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

26 komentarzy

  1. Zarząd klubu i rada nadzorcza powinna się dokładnie przyjrzeć temu całemu zestawowi ,,spadochroniarzy” z Legii.
    Dyrektor z problemem alkoholowym , trener ,który nigdy samodzielnie nie prowadził żadnej drużyny.
    To jest wyraźnie ,,skok” na kasę. Teraz tylko patrzeć jak w okienku transferowym ,, zatrudni „ się kilku kumpli emerytów tzw. Gwiazdy. Z takim zestawem za dwa lata murowana liga okręgowa.

  2. Na pewno to nie pierwszy raz, dotąd się udawało. Ładnie motor sobie poczynia, najpierw trzy stracone bramki w ciągu kilkunastu minut, a teraz pijany dyrektor i kolizja.

    • to ty śledzisz ich mecze? dla mnie news o wypadku „dyrektora” jest w .uj ważniejszy niż cały zeszły sezon tego kartofliska…

  3. Pasuje jak ulał do tego klubu,teraz melanż na Tatarch

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021