Wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej wjechał po pijanemu w autobus. Obecnie jest dyrektorem sportowym Motoru Lublin

Pijany kierowca wjechał w środku nocy w autobus. Jak się okazało, za kierownicą BMW miał siedzieć były piłkarz Michał Ż. Od początku listopada pełni on funkcję dyrektora sportowego w Motorze Lublin.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na skrzyżowaniu ulicy Miodowej z Długą w Warszawie. Około godziny 0.40 w oczekujący na zielone światło autobus uderzył samochód osobowy. Na miejscu interweniowali policjanci. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał jednak okazało się, że kierowca BMW jest pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Z ustaleń PAP wynika, że sprawcą kolizji jest były wielokrotny reprezentant Polski w piłkę nożną Michał Ż. Obecnie jest on dyrektorem sportowym Motoru Lublin. Stanowisko to objął ponad miesiąc temu, dokładnie na początku listopada. Policjanci przedstawili mu już zarzuty za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie po pijanemu kolizji.

Na chwilę obecną władze Motoru Lublin nie komentują sytuacji. Oczekują na wyjaśnienia Michała Ż., który zapowiedział wydanie oświadczenia w tej sprawie.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

26 komentarzy

 1. Zarząd klubu i rada nadzorcza powinna się dokładnie przyjrzeć temu całemu zestawowi ,,spadochroniarzy” z Legii.
  Dyrektor z problemem alkoholowym , trener ,który nigdy samodzielnie nie prowadził żadnej drużyny.
  To jest wyraźnie ,,skok” na kasę. Teraz tylko patrzeć jak w okienku transferowym ,, zatrudni „ się kilku kumpli emerytów tzw. Gwiazdy. Z takim zestawem za dwa lata murowana liga okręgowa.

 2. Na pewno to nie pierwszy raz, dotąd się udawało. Ładnie motor sobie poczynia, najpierw trzy stracone bramki w ciągu kilkunastu minut, a teraz pijany dyrektor i kolizja.

  • to ty śledzisz ich mecze? dla mnie news o wypadku „dyrektora” jest w .uj ważniejszy niż cały zeszły sezon tego kartofliska…

 3. Pasuje jak ulał do tego klubu,teraz melanż na Tatarch

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8136zł 0.52%
  • GBP 5.2984zł 0.69%
  • EUR 4.5752zł 0.47%
  • CHF 4.1655zł 0.49%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS