Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Więcej kursów z Lublina do Warszawy. PolskiBus pojedzie też do Rzeszowa

Od początku października autobusy z logiem PolskiBus będą częściej kursowały na trasie pomiędzy Lublinem a Warszawą. Dodatkowo część kursów pojedzie do Rzeszowa.

Od środy, 1 października zwiększy się częstotliwość kursowania autobusów firmy PolskiBus na trasie pomiędzy Lublinem a Warszawą. Związane jest to z uruchomieniem nowej linii, która połączy stolicę z Rzeszowem. Jej trasa będzie przebiegała właśnie przez Lublina, co spowoduje, że pasażerowie będą mieli do dyspozycji 9 kursów dziennie.

Z kolei kursy Warszawa – Lublin – Rzeszów będą realizowane 5 razy dziennie. Jak wyjaśnia Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com, nowe połączenia są wyjściem naprzeciw wielu zapytaniom pasażerów z Lublina, Rzeszowa oraz Warszawy. – Z uwagą słuchaliśmy potrzeb i próśb naszych pasażerów, szczególnie z Lublina, którzy czekali na zwiększoną liczbę połączeń pomiędzy Lublinem a Warszawą.. Ciężko pracowaliśmy, aby z powodzeniem wdrożyć nowe połączenia, które poszerzą bieżący rozkład, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni z możliwości przekazania naszym pasażerom tak dobrej informacji – dodaje Grażyna Fałdyga-Król.

Pasażerowie z Lublina będą mieli do wyboru zamiast pięciu aż dziewięć kursów do Warszawy. Dodatkowo pięć kursów będzie z Lublina do Rzeszowa. Już niebawem mają się one pojawić w systemie rezerwacji biletów. Kupując go z dużym wyprzedzeniem, jak zapewnia PolskiBus, pasażer zapłaci za przejazd 1 zł + 1 zł za rezerwację.

(fot. PolskiBus)
2014-09-20 17:12:14

Komentarze wyłączone