Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Widziała jak odjeżdża jej auto, w środku siedział złodziej (zdjęcia)

Bialscy policjanci wspólnie z mundurowymi z Lublina odzyskali skradziony pojazd osobowy. Funkcjonariusze do tej sprawy zatrzymali 35-letniego mieszkańca Poznania.

Do kradzieży pojazdu osobowego marki Subaru doszło w ubiegły czwartek. Policjanci z Białej Podlaskiej przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że poszkodowana kobieta widziała należące do niej odjeżdżające auto. Jednak, gdy pobiegła do domu po kluczyki do drugiego samochodu, sprawcy zniknęli jej z oczu. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzoną na kwotę 60 tysięcy złotych.

Mundurowi z Białej Podlaskiej wspólnie z policjantami z Lublina, ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o dokonanie tego czynu. W działaniach wspierali ich też policjanci z poznańskiej komendy. Do sprawy zatrzymany został 35-letni mieszkaniec Poznania. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony pojazd, który ukryty był na terenie powiatu obornickiego.

35-latek na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. W niedzielę Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież z włamaniem zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Widziała jak odjeżdża jej auto, w środku siedział złodziej (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

9 komentarzy

 1. … dobry ” fachowiec ” !!! … co ” uwiązał ” to auto na lawecie !!!

 2. Ku… co to za laweciarz amator. Kto tak pasy zakłada :-))

  • Zasadniczo to najlepiej byłoby po obwodzie koła ale może nie miał otworów na płycie, felgi aluminiowe jakby klamerka porysował to byłaby afera a i zamocowanie tez pewnie byłoby małoskuteczne. Ja zawsze czepiałem pas za hak(po trójkacie) i wciągarką do przodu napręzyc. Najszybciej i zawsze dowiezione.

  • „Ku… co to za laweciarz amator. Kto tak pasy zakłada :-))”
   „Amator, amator…”
   Doliczy się koszt felg do kosztów kradzieży… 🙂
   Ja się zastanawiam, kto mu dał uprawnienia. Przecież na kursie MUSIAŁ słyszeć o prawidłowym mocowaniu.

 3. Bo to są alufelgi , źeby nie zniszczyć to przełoźył przez szprychy, włączył bieg , hamulec ręczny zaciągnoł i moźna pomykać , gdyby to były metalowe felgi to kulkami od pasów bez przeplatania moźna jechać .

Z kraju