Temu kierowcy bardzo się śpieszyło

Kierowca tego audi, wyjeżdżając z ul. Pogodnej w ul. Krańcową, najpierw ominął pojazdy oczekujące przed skrzyżowaniem, zignorował linię podwójną ciągłą, a następnie wjechał na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła. Wyczyn ten uwiecznił nasz Czytelnik.

– Jestem zmotoryzowanym użytkownikiem dróg. Ponieważ prawo jazdy posiadam od 1992 r. widziałem już sporo. Wiem jak wygląda śmierć i jak niewiele trzeba. Nikt nie jest nieomylny, sam popełniam błędy, jest to spowodowane roztargnieniem, gapiostwem, jazdą na pamięć. Z wiekiem i przejechanymi kilometrami nabrałem pokory, ale wiem co to młodość i z tym związana brawura. Jednak zawsze zważałem na to, aby nie wyrządzić nikomu postronnemu żadnej krzywdy. Czerwone światło, pierwszeństwo przejazdu, wyprzedzanie na przejściu, brak ostrożności na przejeździe kolejowym, to kilka przykładów świętości drogowych, bez których giną ludzie. Byłem świadkiem wybryku, który wprowadził mnie w osłupienie, co skłoniło do podjęcia decyzji upublicznienia nagrania – napisał do nas pan Michał.

 

2018-03-27 17:12:44
(fot. wideo nadesłane Michał)

37 komentarzy

 1. Przepisy złamał, ale dużego niebezpieczeństwa nie stworzył. Gdy strzałka zielona gaśnie jest chwila, że się czeka na zielone i przez tę chwilę równie dobrze(teoretycznie) można wjechać na skrzyżowanie co podczas zapalonej strzałki bo nic się nie zmienia. Na skręt w prawo powinna być zawsze zielona strzałka. Nie wiem po co tam pauza.

  • Mam nadzieję, że przy najbliższym skręcie w prawo , trafisz czołowo na takiego idiotę równego sobie. Podwójnej ciągłej nie widzisz? Od kiedy to pod prąd można jezdzić? Coś przegapiłem? Jakąś nowelizację przepisów?

 2. Audi to jak widać stan umysłu. Wydaje się burakom, że jak już z wieśwagena przeskoczyli na cztery obręcze to już są panami dróg.

  • e tam, to też głupie gadanie, sam osobiście nie mam zaufania jak widzę bmw, 90% kierowców tej zacnej marki to puste dresy, ale też nie ma co tak sądzić. wiesz, wieśwagen, audica, bmw, mesio, niedługo w nic nie będzie można wsiąść bo wszystko będzie stanem umysłu, hehe. mój kolega jeździ starym audi a6 a przepisów nie łamie, choć bardzo dobry kierowca z niego

 3. idzciezbutadodomu

  Cztery zera, a piąte za kółkiem.

 4. Amize wiozl zone do szpitala … rodzaca i nie bylo zadnej eskorty policyjnej po drodze. Wtedy inaczej byscie spiewali …

 5. to jest efekt 500+, byle idiota bez mózgu może zostać posiadaczem auta, i potem takie coś widzimy na drogach

 6. powinni typka namierzyć i zabrać lejce na 3 mies

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie