Pobili rekord Guinnessa w oklejaniu samochodu na czas. Ekipa rekordzistów z lubelskim akcentem

W osiem osób ustanowili nowy rekord Guinnessa w oklejaniu samochodu na czas. Polska ekipa, w której znalazł się lublinianin, w niespełna 40 minut zmieniła kolor audi z czarnego na niebieski.

W minioną sobotę ekipa aplikatorów, w której znalazł się przedstawiciel firmy z Lublina „Ubieramy samochody”, ustanowiła nowy rekord Guinnessa w oklejaniu samochodu na czas. Próba bicia rekordu odbyła się podczas targów MOTO SHOW w Krakowie. Polska ekipa wraz z grupą aplikatorów z programu 3M™ Endorsed Vehicle Graphics Installers w niespełna 40 minut zmieniła kolor audi z czarnego na niebieski.

Czas jaki osiągnęli pracując w osiem osób to 39 minut i 26 sekund. Tyle wystarczyło aby całkowicie zmienił się kolor audi A6. Poprzedni rekord został pobity o ponad 35 minut. Co ciekawe ekipa, do której należał rekord oklejała auto w 10 osób i osiągnęła czas 1 godzinę i 15 minut. W drużynie oklejającej pojazd znalazł się Bartłomiej Stasiak z lubelskiej firmy „Ubieramy samochody”.

W skład grupy, która pobiła rekord Guinnessa weszli: Bartłomiej Stasiak (ubieramysamochody.pl), Piotr Walczak (Stick), Rafał Mierzwa (RR Customs), Rafał Żmuda (Wraptor), Paweł Szaflicki i Michał Wilczewski (Aplikatorzy.pl), Krystian Czyż (Graffit) oraz niezrzeszony z żadną firmą aplikator Daniel Rossowiecki.

Od 23 maja 2015 roku aplikatorzy z 3M™ Endorsed Vehicle Graphics Installers są najszybszym zespołem zmieniającym kolor auta na świecie! Było to pierwsze w Polsce oficjalne bicie rekordu Guinessa w całościowym oklejaniu pojazdu folią winylową.


2015-05-29 19:56:48
(fot. Ubieramy Samochody, wideo YT – MTV 24)

8 komentarzy

  1. znawca tirolotów

    ciekawi mnie ile kosztuje zmiana koloru

  2. czy ktoś zna tytuł piosenki z początku filmiku

  3. Około 3.500-4.500 tyś zł w zależności od rodzaju folii

  4. Aaron Fleischmann

    W jakiej jeszcze konkurencji Polacy mogą liczyć na mistrzostwo świata? Pluciu na odległość? Obalaniu flaszki wódki na czas?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych