690 680 960

Pijany kierowca zdemolował Słoneczny Wrotków, na koniec wjechał do Zalewu Zemborzyckiego

W środę po południu pijany kierowca wjechał oplem do Zalewu Zemborzyckiego. Wcześniej mężczyzna uszkodził pojazdem część infrastruktury Słonecznego Wrotkowa. Uszkodzeniu uległy m.in.: budynek kasy parkingu, znaki drogowe oraz ogrodzenie kompleksu Słoneczny Wrotków. Zanim kierowca wraz z autem znalazł się w wodzie, pojazd mknął po plaży z ogromną prędkością. To cud, że nikt nie zginął.

2016-03-09 19:39:10
(fot. wideo lublin112.pl)

39 komentarzy

 1. Miał farta, ale czemu to zrobił napewno były pogody ku temu, szkoda mi cię kolego, albo grubo albo wcale. Ps: dobrze ze nikogo tam nie było bo potrącił by kogoś i gratuluję widzowi za pomoc

 2. Mamy dopiero marzec, a jego już można nazwać idiotą roku

 3. Cimcirymci Hu ha !

  Na tę porę widzę tu 21 komentarzy, z tego 2-3 jako tako trzyma się tematu, a reszta o tej części ciała Maryni, której cenzura 112 nie przepuści jak się ją dokładnie wskaże.

  • A co tu komentować?
   Pod jednym z artykułów konkurencji napisał ktoś, kto przedstawia się jako naoczny świadek zdarzenia i jego zdaniem żadnych „bączków” i żadnego przypadkowego wjechania do zalewu nie było.
   Gość chlał, po czym wjechał na teren „SW” i uderzył w budynek kas, niezadowolony z początkowego efektu wycofał i kilkukrotnie jeszcze „poprawiał” kasom, zanim odjechał demolować resztę infrastruktury. Na koniec celowo rozpędził się (i to bardzo solidnie) i wjechał do zalewu.
   Ale „112” to portal sensacyjno-kryminalny i publikuje „co wpadnie od służb”, bez weryfikacji… stąd też „bączki” i „utrata kontroli nad pojazdem” w poprzednim artykule.

 4. utopił marzannę …

 5. podobno nie to auto wyłowili… było tam kilka to brali co popadnie 🙂

 6. Kto posprząta dno ze szkieł, metali i ostrych plastików? O płynach i olejach nie wspomnę. Moim zdaniem na alkohol ciężki powyżej 30% powinien być miesięczny przydział 1 litr i koniec.

 7. Ratownik Medyczny

  Biedne straszaki cały dzień się mordowali a nie wiedzieli że utopione autka łatwiej się wyciąga jak woda przepływa przez środek czyli otworzyć klapę. pojeździli by w terenie to by się nauczyli.

  • To opel. Dziury w podłodze miał na pewno, więc woda sama wypłynęła….

  • Ratowniku medyczny. Skoro tyle jeździłeś w terenie i wiesz jak to się powinno odbywać, to pragnę tylko wspomnieć że usuwanie szyb w zalanym samochodzie nie jest łatwe. Poza tym, przednia szyba jest klejona wiec bez sensu męczyć ratownika usuwaniem tej szyby skoro chodzi tylko o wydobycie pojazdu. Nie można było znaleźć punktu zaczepienia w okolicach przodu samochodu co wymusiło zaczepienie liny za przednie słupki pojazdu a w tym przypadku szyba jednak zwiększa sztywność punktów zaczepienia. Pozdrawiam

 8. Toż to bychawska rejestracja na tym zderzaku.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie