Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał niemal 200 km/h po drodze krajowej nr 63

We wtorek radzyńscy policjanci na drodze krajowej nr 63 zatrzymali audi, którego kierowca jechał z prędkością niemal 200 km/h. Mężczyzna otrzymał mandat oraz punkty karne.

Do zatrzymania kierowcy audi, który znacznie przekroczył prędkość, doszło wczoraj rano na drodze krajowej nr 63. Mężczyzna, w miejscowości Stasinów, jechał z prędkością 195 km/h.

 

 

– Poczynania mężczyzny uwiecznił policyjny wideorejestrator. 67-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska przeprosił mundurowych za swoje zachowanie. Nie potrafił również w żaden sposób wyjaśnić dlaczego tak szybko jechał. Mężczyzna ukarany został mandatem w wysokości 500 złotych. Otrzymał również punkty karne – informuje st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z radzyńskiej Policji.

2016-11-23 14:36:05
(fot. wideo Policja Radzyń Podlaski)

62 komentarze

 1. Może na rynek do Radzynia się spieszył….

 2. Grzeczny chłopczyk, przeprosił.

 3. Możecie pojechać na obwodnicę Garwolina, 200 to pikuś.

  • Nie wiem właśnie od czego to zależy, ale na tej obwodnicy w ogóle nie czuć prędkości, można wcisnąć max i nadal się komfortowo jedzie. Oby więcej takich dróg!

 4. przeprosił dał w łape i kwitów nie stracił

 5. Tempo filmu jakby z 30 jechali..

 6. Pustak jakich mało. W tym wieku po powinien myśleć. Powinni mu zatrzymać prawo jazdy za stworzenie zagrożenia w ruchu lądowym i wysłać na badania psychiatryczne i psychologiczne. Jakim to trzeba być debilem bez wyobraźni żeby jechać drogą przez las ponad 200km/h. Jak do 67-go roku nie zmądrzał to już zostanie debilem do końca życia. Oby to było krótko i przy tej okazji żeby nie zabrał jeszcze kogoś ze sobą.

 7. Typowe oszustwo drogówki, jak można zmierzyć prędkość na zoomie 26x? specjalnie tak robią żeby przyspieszyć i przetrzymać auto na stałej prędkości. Dlatego jeżdżę z rejestratorem z gpsem.

 8. Wiek już wskazuje aby wysłać na badania stwierdzające zdolność do prowadzenia…m

 9. Widzicie tu oglądając nagranie 200 km/h? Bo ja nie, słupki na poboczu w wolnym tempie są mijane, do samochodów z naprzeciwka wg mnie zbliża się w normalnym tempie. Już nie wspomnę o pokonywaniu wzniesienia widocznego na filmiku z tą prędkością…. Jak dla mnie pomiar jest niewiarygodny.

  • Weź sobie aparat fotograficzny, albo chociaż telefon z aparatem, ustaw duże zbliżenie, stań przy ulicy i przekonaj się jak to będzie wyglądało. Na przykład czy auta sto metrów dalej zbliżają się „w normalnym tempie”.

Wiadomości z info112