690 680 960

Weekend, Reni Jusis i Electric Girls oraz transmisja w telewizji. Są już szczegóły Sylwestra w Zamościu

Podobnie jak w roku ubiegłym, podczas miejskiego Sylwestra w Zamościu wystąpią znane zespoły muzyczne. Nie zabraknie także widowiskowego pokazu sztucznych ogni.

Znane są już szczegóły tegorocznego Sylwestra, który zostanie zorganizowany na Rynku Wielkim w Zamościu. Podczas imprezy na scenie zaprezentuje się zespół Weekend, Reni Jusis oraz grupa Electric Girls. Oznacza to, że jak w roku ubiegłym, władze miasta postawiły na znane i lubiane zespoły.

Impreza rozpocznie się o godzinie 21 występem znanej z najlepszych klubów w Polsce grupy Electric Girls. Są to uzdolnione Absolwentki Akademii Muzycznych, każda z dziewczyn posiada ogromne i długoletnie doświadczenie w występach klubowych. Zaprezentują show polegające na energetycznych klubowych mixowanych utworach, wszystko wsparte brzmieniem vocalu, saksofonu i skrzypiec elektrycznych na żywo.

Godzinę później zaprezentuje się znany miłośnikom muzyki tanecznej zespół Weekend. Koncert potrwa 1,5 godziny, po czym pół godziny przed północą sceną zawładnie Reni Jusis. O północy nastąpi przerwa, w trakcie której przyjdzie czas na życzenia noworoczne a nad miastem podziwiać będzie można pokaz sztucznych ogni. O godzinie 00:30 raz jeszcze zagrają dziewczyny z Electric Girls. Zakończenie imprezy zaplanowano na godzinę 1.

Impreza Sylwestrowa ma być transmitowana na żywo przez lubelski oddział Telewizji Polskiej.

(fot. lublin112)
2016-12-12 22:11:57

11 komentarzy

 1. Lepiej niż w Lublinie się zapowiada.

 2. Pewnie że lepiej . Dodatkowo odczytany zostanie Apel Smoleński.

 3. a w Lublinie co? zimno

 4. a w Lublinie jak zwykle PADAKA NA CAŁEGO !!!!

 5. W Lublinie zawsze były ciekawsze sposoby na spędzanie sylwestra i nikt z rodowitych mieszkańców nigdy nie cierpiał na brak zmasowanych schadzek w jednym miejscu typu Litewski czy Plac Zamkowy.
  Te narzekania odnośnie braku sylwestra pokroju Warszawy, Krakowa, Wrocławia itp wzięły się od młodzieży… co tu dużo mówiąc pochodzenia zamiejskiego, która wyrwała się ze szponów swoich często nawet nieoznakowanych miejscowości licząc, że są w wielkim serialowym świecie. I tak już im zostało, co roku ta sama sprawa mimo że już dawno są po studiach 🙂

 6. można pójść do baru za 400zł .para napić się ruskiego szampana zjeść kanapkę.

 7. Kolejny rok z rzędu w Zamościu sylwester pod chmurką wygląda ciekawiej niż w lublinie

 8. bida z nyndzo

 9. mOZNA SIE BAWIC…? W lublinie kolejny raz padaczka. przykro mi to pisac gdyz jestem mieszkancem tego miasta ale od dawien dawna gwiazd w tym miescie nie bylo. moze wladzom miasta te wpisy niezadowolenia dadza cos do myslenia

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas