690 680 960

W weekend do Niedrzwicy zjechali motocykliści. W Ruinach odbył się zlot

W weekend, przy ruinach dworu obronnego w Niedrzwicy Dużej odbył się zlot motocyklistów. Impreza została zorganizowana już po raz drugi.

Drugi Motocyklowy Zlot „W Ruinach” przyciągnął miłośników jednośladów z całego regionu. Bogaty w wydarzenia muzyczne program, do tego ciekawe atrakcje oraz przyjemna atmosfera sprawiła, że nie można było się tam nudzić. Nie zabrakło konkursów i konkurencji z nagrodami oraz porad związanych z jednośladami. Zorganizowano również Wielką Akcję Moto Serce oraz paradę po okolicznych drogach. Na zakończenie zlotu odprawiona została polowa msza święta w intencji motocyklistów. Jak zapewniają organizatorzy, za rok w tym samym miejscu odbędzie się kolejny, trzeci już zlot motocyklistów.

(fot. nadesłane)
2015-08-31 18:50:43

2 komentarze

  1. Jeszcze niedawno nie można było się przy tym obiekcie kręcić.Właściciel w celach obronnych poustawiał wszędzie ule.Pszczoły miały skutecznie odstraszać miłośników historii.Jestem pozytywnie nastawiony że nastąpiła jakaś zmiana.

  2. jak Właściciel, to może sobie ustawić, co chce i nic Ci do tego

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie