Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wdzięczni Bohaterom, oddajmy krew dla innych

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zaprasza do oddawania krwi codziennie, ale szczególnie jutro, w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pracownicy RCKiK będą obecni również na Placu Zamkowym.

Pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie w godzinach 16.00 – 18.00 na Placu Litewskim będą zachęcali mieszkańców do oddawania krwi w siedzibie RCKiK w Lublinie przy ul. Żołnierzy Niepodległej 8. Tego dnia będą także wydłużone godziny rejestracji dawców do 19.00.

Pracownicy RCKiK również obecni będą na Placu Zamkowym, tam w hołdzie Bohaterom będzie można oddać krew w godzinach 14.00 – 17.00.

Zwłaszcza tego dnia pokażmy narodową solidarność z tymi, którzy przelewali krew za naszą wolność.

2018-02-28 17:09:06
(fot. RCKiK)

11 komentarzy

 1. pod patronatem ONR :-DDDDD

 2. Oddam chętnie,ale dla ofiar ich zbrodni.

 3. „…pokażmy narodową solidarność z tymi, którzy przelewali krew za naszą wolność”…. Szkoda, że była to krew Polaków….

 4. Oni zabijali i rabowali naszych rodaków

  • Tylko kolaborujących z Niemcami, wydających żydów jak i tych, co przeszli na stronę sowieckiego okupanta- „utrwalaczy władzy ludowej”. Wiadomo, kto takie wpisy robi. Nazwać cię po imieniu potomku czerwonoarmistów? Czy masz głębsze korzenie wśród szmalcowników i folksdojczów? Takich nazywasz rodakami? Brawo.Kilku wypowiedziało się wyżej.

   • ty, celowo z małej litery to wcześniej chyba występowałeś pod nickiem ” konkretny „. Tak samo nie reformowalny przekaz propagandowy, z jedynie słusznej trolowni. Jeśli się mylę, to znaczy że was tam klonują.

    • Pusty jesteś jak tabaka w rogu lemingu. Zmień onuce, bo od smrodu już masz majaki.Też masz czerwone korzenie i umysł? Wnioskuję po bolszewickiej narracji odnośnie Polaków walczących z sowieckim okupantem. Brakuje tylko aktywistek Lu i megilub, Kuby, Arrona, DoktoraZ A może to ty ukrywasz się pod tymi nickami?

 5. Załóżmy że po wojnie powrócił ustrój przedwojenny i nie było żadnej reformy rolnej tak jak chcieli przeklęci. To byście czekali aż pan szlachcic pozwoli wam parobkom u niego wsadzić do żołądka to co zostało z pańskiego stoła niedojedzone.A może macie korzenie szlacheckie,to wtedy zrozumiem waszą pogardę do innych ludzi.

  • Widzę, że ZSL włączył się do dyskusji. Pamiętaj, kradzione nie tuczy a na cudzym nieszczęściu, własnego nie zbudujesz. Tysiące ludzi ograbiono z majątków i ty to uważasz za słuszne? Gratuluję. Pewnie twoja rodzina była beneficjentem tej grabieży. Zamiarem władzy sowieckiej było przekształcenie prywatnych ziem we własność wspólną w pozniejszym czasie. To co dali chłopom, miało stać się spółdzielnią na wzór PGR. Ale to akurat im nie wyszło. Większość obdarowanych przepiła to co za friko dostała lub zmarnowała. Chłopstwo palcem by nie kiwnęło, gdyby nie obietnica darmowej ziemi. O cudze by nie walczyli. Nie oszukujmy się. Kij ma dwa końce. Jedni walczyli o swoje, by im tego nie odebrano inni za obietnicę otrzymania.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo