Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ważny komunikat Uniwersytetu Przyrodniczego. Zajęcia na wszystkich kierunkach studiów będą odbywać się zdalnie

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie przechodzi na zdalną naukę. Zajęcia na wszystkich kierunkach studiów będą odbywać się z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość do dnia 31 października.

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie poinformował, że w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju związaną z COVID-19, mając na względzie bezpieczeństwo całej Społeczności Akademickiej, od 17 do 31 października 2020 r. zajęcia na wszystkich kierunkach studiów będą odbywać się z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość. W okresie od 17 do 31 października 2020 r. zostają zawieszone także zajęcia z wychowania fizycznego.

Zajęcia dydaktyczne na studiach niestacjonarnych realizowanych w formie zjazdów i na studiach podyplomowych oraz kursach dokształcających w dniach 16-17-18 października 2020 ulegają zawieszeniu. Zajęcia te będą realizowane w innych terminach uzgodnionych ze studentami/uczestnikami zajęć.

Ćwiczenia, szczególnie związane z dostępem do infrastruktury laboratoryjnej niezrealizowane w formie zdalnej, również będą przeprowadzane w innych terminach uzgodnionych ze studentami w porozumieniu z kierownikami jednostek i dziekanami wydziałów.

(fot. Google)

8 komentarzy

  1. Dzisiaj oraz jutro mam rozumieć, że zagrożenia aż takiego nie ma? Dlatego studenciaki mają zajęcia jeszcze dziś i jutro?

  2. Opróżnić akademiki

  3. Skarżyli się że co tydzień nie mogą jeździć do domów aby nie zarazić rodziny.I prawidłowo.

  4. O nie. Mieszkania na wynajem jeszcze bardziej podrożeją. Przecież logika deweloperów jest taka że skoro stoją puste to mogą już tylko podrożeć bo do tej pory były tanie. Pozdrawiam kamieniczników z mieszkaniami w kredycie na wynajem.