Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

28-latek zasnął za kierownicą forda. Był poszukiwany

Policjanci z Włodawy zatrzymali mężczyznę, który zasnął za kierownicą pojazdu, przed jednym ze sklepów. Jak się okazało, 28-latek od kilku miesięcy był poszukiwany przez sądy i prokuraturę, do odbycia kary pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 17 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że przed sklepem w miejscowości Lack, nietrzeźwy kierujący zasnął za kierownicą forda. Policjanci po przyjeździe na miejsce wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że 28-letni mieszkaniec gminy Hanna jest osobą poszukiwaną.

Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Na swoim koncie miał przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, życiu i zdrowiu oraz bezpieczeństwu w komunikacji.

28-latek został zatrzymany przez policjantów i umieszczony w areszcie. Dzisiaj trafi do zakładu Karnego, gdzie zgodnie z wyrokami sądowymi spędzi najbliższe 5 lat i 6 miesięcy.

(fot. Policja)

5 komentarzy

 1. Kolejny raz opresyjne państwo atakuję kierowcę wsadzając go do wiezienie na 5 lat za siedzenie w samochodzie.

 2. zenek z fabryki kredek

  Halo ludzie. Co to za dzban ten franio?

  • Ciocia stryjeczna Frania

   Podpowiem Ci coś. Nie wyzywaj ludzi w sieci bo pisowski prokurator tylko czeka na przedstawienie zarzutów i oczyszczenie Twojego portfela.

  • To taki nieudacznik, którego nie stać na samochód i który jest tak głupi, że nie ma prawa jazdy.
   Pisze często na forum, przywołuje przepisy (co do których część kierowców (tym bardziej innych uczestników) często nie ma bladego pojęcia), obraża kierujących aŁdi (ale także degeneratów w innych markach samochodów, czy też hołote rowerową), staje w obronie niektórych uczestników ruchu drogowego, a innym wytyka błędy.
   Robi tak, bo zazdrości tym szczęśliwcom, którzy mają samochody, bo dla niego taki luksus jak samochód jest niedostępny.

 3. zenek z fabryki kredek

  Dzięki za podpowiedź wuju. Toż to tylko dzban mógłby mnie za to porównanie pozwać.