690 680 960

Wąwolnica: Miała prawie 3 promile. Stała pod sklepem z rocznym dzieckiem na ręku

W poniedziałek do aresztu trafiła 33-letnia kobieta, która mając niemal 3 promile alkoholu opiekowała się rocznym dzieckiem. Chłopiec był zaniedbany, trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj puławscy policjanci zostali poinformowani, że pod jednym ze sklepów w gminie Wąwolnica znajduje się nietrzeźwa matka z małym dzieckiem. Po przyjeździe patrolu na miejsce funkcjonariusze potwierdzili informację. Pod sklepem znajdowała się kobieta i trzymała na ręce małe dziecko.

– Roczny chłopczyk był bardzo zaniedbany. Od matki czuć było silną woń alkoholu, miała bełkotliwą mowę i problemy z utrzymaniem równowagi. Mundurowym powiedziała, że wypiła tylko jedno piwo. Po zbadaniu jej trzeźwości okazało się, że w organizmie ma blisko 3 promile alkoholu – informuje kom. Marcin Koper z puławskiej Policji.

33-latka trafiła do policyjnego aresztu, zaś roczny chłopiec pod opiekę lekarzy.

– Dziecko, z uwagi na fakt, że nie miał się nim, kto zaopiekować pozostało w szpitalu. Policjanci sprawdzają, czy kobieta swoim zachowaniem nie naraziła swojego dziecka na utratę zdrowia bądź życia. O sprawie powiadomiony został również Sąd Rodzinny – dodaje kom. Marcin Koper.

Jeśli kobieta usłyszy zarzuty grozić może jej do 5 lat więzienia.

2016-08-02 09:27:35
(fot. ilustr. lublin112.pl)

17 komentarzy

  1. Zabrać 500+ bo chla meneliczka jedna

  2. Taka szma…ę od razu bym ukarala zabrala dziecko i pokazala suc…ejak jej upojne fajne chwile maja czyn. Szkoda dzicka zaniedbane podobno.. Ono na swiat sie nie prosilo a jezeli juz na nim jest niech matka zajmie sie nim jak należy a nie chleje za 500+ bo tak pewnie bylo.. Samamam 11mczna corcie nie wyobrazam sobie chlac pod sklepem i zaniedbywac dziecko swoim zaspokojeniem alkoholowym. Masakra niech ktos sie za to wezmie bo tylko dzieci bezbronne na tym cierpią! !

  3. Podobno to nie 1sze dziecko które mogą jej zabrać! Pięknie forsa idzie w ruch tylko szkoda ze nie na to biedne dziecko…..

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas