Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

„Wara od naszych praw”. Po raz kolejny ulicami Lublina przeszła manifestacja w ramach Strajku Kobiet (zdjęcia, wideo)

W sobotę po południu ulicami Lublina przeszła manifestacja w ramach Strajku Kobiet. Pomimo próby zablokowania przemarszu przez policję, manifestanci dotarli ze Skweru 100-lecia Praw Wyborczych Polek do Placu Wolności.

108 komentarzy

 1. sam jesteś tępy pisowski trolu

 2. Pokaż tępej choroby miałeś 11go.

 3. …bać faszystow pisowkich

 4. Programatory w zmywarkach się zawiesiły?

 5. Pytnie: – kto chciałby mieć jedną z nich za synową w domu?

 6. Polska Policja nie jest w stanie zatrzymać nielegalnej demonstracji kilkudziesięciu Julek? Są dwie możliwości: nie chcą wykonywać swoich obowiązków albo są jakimiś nieudacznikami. Następnym razem wpadnę i im pomogę.

  • wstyd mieszkać w Lublinie

   taki damski bokser z ciebie, no , no jaki odważny w gębie , pewnie w rozporku pusto i dlatego taki pyskaty „Pan”

   • wstyd że mieszkasz w Lublinie

    to pewnie w majtkach też byle co i dlatego ten wrzask

   • Też wstydzę się tego, że mieszkam w Lublinie, przez te ostatnie manifestacje gdzie zgraja LGBT, płaskoziemców, młodzież ze szkół darmozjady, studenci na garnuszku państwa i rodziców, ogólnie aż 150 nierobów chce dyktować prawa wszystkim mieszkańcom Lublina i robi sobie co chce bo wszystko wolno.
    Na prawdę wstyd mi żyć w tym mieście pasożycie.

  • Pan,ORMO już było,zużyj siły na coś pożytecznego dla Lublina.Pomyśl spokojnie,może coś zrozumiesz.Powodzenia.

 7. wyjątkowo brzydki i wulgarny hipopotam w okularach nie ma nic wspólnego z kobietą

 8. Że w zimie zmniejszy się częstotliwość tych spędów z powodu odmrożeń macic.

 9. Patrzę, słucham tego jazgotu i łapię się na tym, jak bardzo aktualne są słowa Izajasza z dzisiejszego czytania: „Czemu, o Panie, dozwalasz nam błądzić z dala od Twoich dróg, tak iż serca nasze stają się nieczułe na bojaźń przed Tobą? ”
  Prorocy niby są i teraz, przynajmniej udają proroków. Ale gdzie im do Izajasza! Dokąd nas wiodą? Czy pan Bury- pragnący jak widać dorównać obecnym „prorokom” – wie, dokąd zmierza i ku czemu prowadzi swe „owce”? Czy mówi i działa szczerze, czy w imieniu politycznych szulerów pragnących znów wrócić do koryta? Jest Ktoś, kto już zna odpowiedź na to pytanie. Czy fałszywi współcześni prorocy o tym wiedzą?

  • KundelBeery, KundelBeery, penetruje młode dziury ..

   Pastor Bury, współzałożyciel Megasekty Chojeckiego
   teraz sprytnie ogarnia stado zbaraniałych małolatów,
   po to, żeby w przyszłości doić z nich szmal.

   • hehe co ona tam ogarnia, własnej firmy nawet ogarnąć nie umie skoro spieprzają z niej ludzie z 20-letnim stażem pracy, a w polityce to jedynie idiote z siebie robi nic więcej. Zresztą frekwencja na jego „protestach” mówi sama za siebie

 10. dziwni ludzie w normalnym kraju

  Nie wierzę, że tam był poseł Michał Krawczyk i senator Jacek Bury. To jest jakaś pomyłka informacyjna. Poseł i senator wiedzą jak wpływać na zmianę prawa i niemożliwe żeby próbowali umiejętności poselskich i senatorskich z poziomu ulicy. Uliczny motłoch tylko wrzaskiem zwraca uwagę na siebie bo nie ma tyle rozumu żeby skutecznie wpływać na zmiany w prawie. Ta banda uliczna nie nadąża za tęgimi umysłami i dlatego rozjuszona wrzeszczy. JEDEN JEST KRÓL I WIELU BŁAZNÓW.