Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wandale poszukiwani. Kto zniszczył elewację i przystanek? (zdjęcia)

W nocy z czwartku na piątek nieznani sprawcy zdewastowali elewację szkoły i przystanek w Łaszczówce. Gmina Tomaszów Lubelski apeluje o informacje, które pomogą w ustaleniu wandali.

W nocy z 21 na 22 lipca została zdewastowana elewacja budynku Szkoły Podstawowej w Łaszczówce, oraz wiata przystankowa w centrum miejscowości. Jak informuje Gmina Tomaszów Lubelski sprawcy uszkodzili elewację zewnętrzną oraz przystanek poprzez namalowanie graffiti.

– Zwracamy się z prośbą do mieszkańców powyższej miejscowości o udzielenie wszelkich informacji dotyczących aktu wandalizmu. Jeżeli ktoś z państwa był świadkiem tego incydentu, prosimy o przekazanie informacji do Urzędu Gminy Tomaszów Lubelski – apeluje Gmina.

Zajście zostało zgłoszone w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim celem wykrycia i ukarania sprawców.

Wandale poszukiwani. Kto zniszczył elewację i przystanek? (zdjęcia)

Wandale poszukiwani. Kto zniszczył elewację i przystanek? (zdjęcia)

(fot. Gmina Tomaszów Lubelski)

16 komentarzy

 1. Grażyna ze młyna

  Sugeruję założenie monitoringu, bydełko pod okiem kamery mniej bryka.

 2. Spójrzmy tylko w skoroszyt. A więc 5.6.2019 rada powiatu tomaszowskiego (kod jednostki samorządu TERC 0618) przyjęła uchwałę pod nazwą ”Rezolucja przeciw ideologii LGBT”, w skrócie mówiąc ograniczanie i łamanie praw człowieka. Więc dla takich mieszkańców którzy takie osoby wybrali w wyborach powszechnych nie ma żadnej różnicy pomiędzy bohomazem nastolatków na ścianie a graffiti, tam w tym Tomaszowie widocznie mieszka taka ciemnota że oni nawet nie rozumieją jaka jest różnica pomiędzy świeczką a żarówką . Także złotówki z KPO nie dostaniecie zgrajo faszystów.

 3. ej turysta, jak ci transwestyci beda piescic dzieci w przedszkolu w ramach nauki tolerancji to bedziesz pierwszy protestowac

  • A gdzie na świecie, w którym przedszkolu coś takiego widziałeś? Ciemnota i strach przed nieznanym najgorszą nieuleczalną chorobą w Polsce, szczególnie wschodniej ?

   • To i tak teraz jest dużo lepiej, bo kumuna w latach 50′ XX wieku na szeroką skale likwidowała analfabetyzm w Polsce.

   • takie my wschodnie dzikusy, oby my dłużej takimi zostali, przechowamy może jakieś resztki normalności

    • Tak wiem oczywiście, przecież to z powietrza się wzieło wcale a wcale nazewnictwo ściany wschodniej najbiedniejszy region w UE ”zabobon”, ”zacofanie”, ”dzicz” to co ty nazywasz ”normalności”. Enjoy

  • Ty tak na poważnie z tymi molestującymi dzieci transwestytami w przedszkolach ? Czy już ci całkiem odbiło wschodnia hołoto ?

 4. ,aa,boKrzycho.paPj

  To fakt Turysto , że to bohomaz,a nie graffiti,ale tu o nie o nazewnictwo chodzi,tylko o to , że niedługo (przez te dewastację i wandalizmy),to pójdziesz do marketu,a tam kamery będą nawet w toaletach i będą nagrywały jak załatwiasz swoje potrzeby fizjologiczne

 5. Co te tęczowe błazny mają w głowach.

 6. Nieudolne, tragiczne wrzuty, szukać wśród małolatów szukających wrażeń w wakacje, tych w okularach

 7. Dziadek ze Slamsowa

  Myślę, że jakby oszołomy, nie przystanek, a kościół tak „ozdobili”, to już by ich znaleźli i wydusili z nich cołaski na renowację.

 8. a może to turysta by chciał sobie takie filmiki z toalety oglądać, bo tak się często kamuflują różni tacy..

 9. jedno mają niestety