Wahadło na krajowej 2 po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów. Trzy osoby ranne

W poniedziałek przed godz. 10 na krajowej 2 doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów.

W poniedziałek na trasie pomiędzy Międzyrzecem Podlaskim a Białą Podlaską doszło do zderzenia dwóch pojazdów, auta dostawczego z volkswagenem. Na 613 kilometrze krajowej 2, za Międzyrzecem kierująca volkswagenem zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z autem dostawczym. W wyniku zderzenia jeden z pojazdów wpadł do rowu. Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażaków z PSP z Białej Podlaskiej, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydobyli ranne osoby z rozbitych pojazdów. W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby w tym dziecko.

Droga w stronę Białej Podlaskiej była zablokowana kilkadziesiąt minut. Po wydobyciu rannych z pojazdów ruch wznowiono wahadłowo.

Na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Wkrótce mogą pojawić się utrudnienia w ruchu na czas wyciągania uszkodzonego auta z rowu.

Aktualizacja

Do wypadku doszło dzisiaj w godzinach przedpołudniowych na trasie krajowej nr 2 w miejscowości Wysokie, gm. Międzyrzec Podlaski. 34-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej jadąca samochodem marki VW passat, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, a następnie wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z busem marki Renault.
Wszyscy uczestnicy zdarzenia z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierująca passatem, jak też 46-letni kierowca busa byli trzeźwi. Pojazdy uległy niemal całkowitemu zniszczeniu. Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu trwające około 3 godzin – informuje KWP Lublin.

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika