Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

W Warszawie trwa protest „Zakończyć plandemię! Dość kłamstw!” (wideo)

Od kilku godzin w Warszawie trwa protest przeciwników wprowadzenia restrykcji w związku z epidemią koronawirusa. Uczestnicy manifestacji sprzeciwiają się m.in. obowiązkowi noszenia maseczek i zapowiadają, że nie zgadzają się na kolejny lockdown.

85 komentarzy

 1. ludzie sie buntują odnosnie obostrzen i wprowadzanym zakazom, poniewaz „rząd” sam ich nie przestrzega. Jezeli władza (poslowie, ministrowie itp) sami nie stosuja sie do wprowadzanych przez siebie zalecen, to ludzie wyszli z zalozenia, ze to wszystko jest sciemą, albo wyolbrzymione na taka skale, że wprowadzanie kolejnych ograniczen nie ma sensu. Rządzący dali przyklady Polakom w kwietniu i maju, gdzie oni sami mają zakazy i nakazy, czyli w 'd****’. No coz, jak przyslowie mowi 'co wolno wojewodzie, to nie tobie …… ’

  • posłowie są regularnie badani i w razie jakiejkolwiek choroby mają tysiąc razy lepsze leczenie niż taki obywatel jak ja czy Ty. więc czego się mają bać?
   jeśli noszenie maseczki w sklepie ma być ochroną nie tylko dla mnie, ale choćby dla zwykłych ludzi, którzy tam pracują, to mi to jakoś specjalnie nie uwłacza…

   • Jedyna sensowna wypowiedź jak dotychczas

   • noszenie maseczki specjalnie nie,
    ale pogląd że noszenie uślinionej szmatki na ustach od czegoś chroni już uwłacza godności myślących…
    ale widać tobie nie uwłacza…

    • Bo nie chroni noszących, tylko chroni przed wydostaniem się z ust i nosa drobnoustrojów.

     • aaaaaaaaaaaaahahahhahaah…. „drobnoustrojów”…. aahahahah
      wracaj do szkoły na biologię i się nie kompromituj…

   • Jedyne przed czym może kogoś ochronić szmatka na twojej facjacie to zarażenie się brakiem swobodnego myślenia i wyciągania wniosków. Przed wirusem jeżeli go masz to szmatka nie uchroni. Oczywiście zapewne wiesz lepiej od głównego inspektora sanitarnego pana pinkasa który otwarcie stwierdził kilka dni temu że maseczki nie chronią tylko mają nam przypominać o epidemii bo jeszcze możemy zapomnieć. Jeżeli jesteś mądrzejszy od dyrektora sanepidu to noś maseczkę jak ci karzą.

   • Mają takie samo leczenie jak wszyscy inni, i zarażają tak samo jak inni. Nie ma magii.

 2. Chronią nie chronią mniejsza z tym .Załóżmy że chronią ale jak mają chronić jak wiekszosć ludzi nosi te maseczki na ustach oddychajac oczywiscie odkrytym nosem

 3. Mario nieustannie cię podziwiam jak tłumaczysz tym gamoniom oczywiste rzeczy. To jest jak rzucanie pereł przed wieprze

 4. Nie, no z kretynami nie da się rozmawiać. Maseczka jeden z drugim ma chronić tych słabszych, a nie ciebie. Jasne, że umieralność u nas jest znikoma. Ale popatrzcie np. na szpital we Włocławku. I wyobraźcie sobie, że to się dzieje w kilku szpitalach w kraju. Kto ci wtedy matole pomoże w razie np. zawału?

  • dziś byłem na pogotowiu okulistycznym na Chmielnej bo mi coś w oko wpadło przy szlifowaniu.
   Na dworze czekałem 1 godz. i w środku godzinę… przyjmuje jeden lekarz… na całą przychodnię…
   kazali założyć maseczkę w poczekalni więc założyłem… z nudów pomyślałem co będzie jak ściągnę ją na brodę… i wiesz co…? k…wa NIC… nawet nikt mi uwagi nie zwrócił… siedziałem tak prawie godzinę z szmatką na brodzie…
   WIELKA ŚCIEMA!!!!

 5. Mario na Prezydenta , najlepsze komentarze pisze gość jak jest od dłuższego czasu !!! Barwo widać człowiek konkretny masz mój głos !!!

 6. Polsko dokąd zmierzasz ? Jak garstka ludzi z Polski z jakimś włoskim „aktorem” czytającym z kartki chcę zatrzymać – zakończyć pandemię ! Może niech zatrzymają też falę głodu – LGBT – AIDS ! Coraz bardziej mi wstyd za to że jestem Polakiem – nie o taką Polskę walczyli nasi dziadkowie !

  • Niech ludzie zatrzymują PEDOFILIE wśród księży w Polsce. Niech księża w tym kraju wkoncu zaczną odpowiadać za swoje podłe obrzydliwe pedofilskie czyny! Jak to jest na Zachodzie. Jestesmy folklorem ciemnogrodemEuropy !

 7. BRAWO!!
  Szkoda że niemoglem tam być i uczestniczyć. Ale z całego serca popieram.
  Jesteśmy świadkami spisku, próby zniewolenia na skalę globalną.
  NIEMA ŻADNEGO WIRUSA.
  Więcej już ludzi na świecie zmarło od innych chorób zakaźnych! I z braku opieki lekarskiej spowodowanej zekomym koronowirusem.

  • Ostatnio pisałeś, że wirus jest akcja depopulacyjną i ma na celu unicestwienie starców i chorych. Zdecyduj się. Od poniedziałku do czwartku jedna wersja, a od piątku do niedzieli inna? Czizas…

 8. Hańba! koronawirus to jest poważne zagrożenie! Ci ludzie nie zdają sobie z tego sprawy, a przez to ludzie umierają!! obejrzyjcie sobie tvp, tam sama prawda

  • Krzysztof Trzcina ze Szczecina

   tak tak, NIE MA ŻADNEGO WIRUSA! nie róbcie sobie testów, wszyscy na ulice! jak w Ameryce, musimy jakoś zwalczyć tę zarazę niewiedzy!!! Ave Kosiniak-Kamysz!

   • Można by ją zwalczać jak w ameryce robiąc rozpierdziel i paląc wszystko tylko czarnoskórych afro amerykanów brak do tego. Pan trzaskowski jeszcze za mało antifę dotował za pieniążki pana sorosa i jest za słaba na takie burdy. Starali się coś z lgbt zrobić ale tam same dzieci w maskach i nie ma komu robić rozróby.

 9. Zatrzymać gowno płynące do Wisły.

 10. Teraz niedługo znowu będzie zamknięcie wszystkiego. Durnie! Skoro jest wirus to dlaczego nikt nie choruje z personelu wielkich hipermaketow? Gdzie codziennie setki osób się przewijają???

Z kraju

Polityka i społeczeństwo