W Warszawie trwa protest „Zakończyć plandemię! Dość kłamstw!” (wideo)

Od kilku godzin w Warszawie trwa protest przeciwników wprowadzenia restrykcji w związku z epidemią koronawirusa. Uczestnicy manifestacji sprzeciwiają się m.in. obowiązkowi noszenia maseczek i zapowiadają, że nie zgadzają się na kolejny lockdown.

Udział w proteście zadeklarowało w sieci niespełna 4 tys. osób, zaś zainteresowanych było kilkanaście tysięcy. Uczestnicy w południe spotkali się przed gmachem Sejmu. Manifestacja powinna zakończyć się około godziny 16. Protestujący pojawili się bez maseczek.

Organizatorzy zachęcali do wzięcia udziały w wydarzeniu pisząc: „Po licznych protestach w Europie czas na Polskę! Kolejny raz zjednoczeni wychodzimy na ulice Warszawy żądając zakończenia plandemii!

Na miejscu przemawiali m.in. politycy z Konfederacji, m.in. Grzegorz Braun oraz Justyna Socha z Ogólnopolskiego Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”.

 

 

Protestujący zapowiadają, że nie pozwolą sobie na kolejną blokadę kraju i mają dość dyktatury i niszczenia gospodarki. Manifestujący zaznaczają, że rozporządzenia wchodzące w życie są niezgodne z prawem i łamią Konstytucję, co więcej odbierają wolność.

To kolejny podobny protest w ostatnim czasie w Warszawie. Uczestnicy manifestacji zostali zobowiązani przez warszawski ratusz do przestrzegania 1,5-metrowego dystansu oraz zakrywania ust i nosa, a organizator powinien poinformować o tym protestujących.

Wśród uczestników nie brakuje zwolenników teorii spiskowych, którzy uważają, że pandemia koronawirusa została wymyślona, aby zniewolić społeczeństwo. Co więcej, ma to być ogólnoświatowy spisek przywódców, w który zaangażowane jest WHO oraz Bill Gates.

Zakończenie protestu planowane jest przed budynkiem TVP Info.

(fot. wideo Stop P(l)andemii)

Zobacz również

85 komentarzy

 1. Polska racja, Konfederacja!! Precz z masową inwigilacją ludzi!

 2. Gdyby ktoś w styczniu stwierdził że świat opanuje taka ściema jak teraz to też nazwano by to teorią spiskową a proszę bardzo dzieje się na naszych oczach. Mega super epidemia którą żeby potwierdzić trzeba pokazywać trumny z przed lat i stawiać centra szpitalne na lotniskach w których nigdy nie było żadnego chorego. Straszyli nasz mionami zgonów a totalnie nic się nie dzieje. Na dodatek idą w zaparte mimo że nie da się już ukryć tej ściemy.

  • widać pole buraków dyktuje rozumowi, ale chyba bardziej pustakowi

  • Nic się nie dzieje, powiadasz? Sprawdź sobie dane na euromomo.eu

   • Mnie interesują dane z Polski. GUS chyba jasne dane podaje podobnie jak ministerstwo zdrowia. Ponoć według nich zmarło około 300 osób na covid przez pół roku największej epidemii w Polsce przez którą rząd spowodował miliardy strat. Ogólna śmiertelność zmalała mimo iż ludzie zostali pozbawieni możliwości leczenia w szpitalach i przychodniach. Ogarnij się i popatrz co się dzieje do okola na własne oczy a nie czytaj jakąś ściemę której nie jesteś w stanie w zadem sposób zweryfikować.

    • Masz rację. Ziemia jest płaska – nie znam nikogo, kto by ją widział z kosmosu i potwierdził, że jest okrągła. A w ogóle to kosmosu nie ma – każdy widzi, że gwiazdy to tylko punkciki na płótnie rozciąganym przez rząd nad naszymi głowami.

     • postudiuj statystyki PZH, GUS, EUROSTAT, FAoStat i umieralności na różne choroby ale conajmniej z ostatniej dekady!!!
      Euromomo pokazuje ostatnie 3 lata… nie pokazując skoków umieralności z przed ok 7-8 lat we Włoszech.
      Euromomo pokazuje że tylko kilka krajów w Europie skok umieralności w tym roku był wyższe niż ostatnie 3 lata w pozostałych krajch były mniejsze niż zwykle m.in. na grypę sezonową.
      W polsce wg danych PZH i GUS w 2013 roku zmarło 42 500 osób na grypę i ok 14 000 na zap. płuc… jak to się ma do umieralności na Covid a właściwie z Covid…

     • Nie pajacuj, ministerstwo zdrowia przyznało oficjalnie, zmarli bez chorób współistniejących to nie tysiące tylko niecałe 300. Jaja w żywe oczy.

     • Płasko to ty masz w głowie i tyle w temacie

    • Lepiej, żeby nikt nie umarł, dlatego trzeba zapobiegać. Trudno zrozumieć?

  • Jak Twoim zdaniem Covid to ściema to zgłoś się na wolontariat w szpitalu, najlepiej zakaźnym. Jak uważasz, że w Polsce jest bezpieczniej to udowodnij swoje racje np w GB. Mam znajomych, którzy pracują w tamtejszej służbie zdrowia. Dwoje z trojga już to przechorowało. Na szczęście nie skończyło się na szpitalu, ale nie wspominają tego dobrze, a mówię o ludziach młodych (około 30) w bardzo dobre kondycji, wysportowanych, aktywnych. Znam też osoby spoza grona medyków, którzy wiosną przeszli wirusa całą rodziną (5 osób). Na całe wakacje przyjechali do PL bo tu jednak łatwiej się odizolować od bezmaseczkowych tłumów nosicieli- zakaźników. A w nabytą odporność puki co chyba nie bardzo można wierzyć.

   • Mamy wolontariat w psychiatrycznym i ciebie musimy słuchać. Też mam tam ludzi w szpitalach, procedury są ale nic się nie dzieje. Nie wychodź z domu, tysiące wirusów i bakterii które cię codziennie atakują i też bez maseczek zawsze chodzą ludzie.

   • „mam znajomych” „zakaźników”… aaaaaaahahahahhah!!! przestań fantazjować, otwórz oczy i się rozejrzyj… gdzie ci ciężko chorzy na covid?
    oddziały zakaźne świecą pustkami… a służba zdrowia zamknęła się i wygodnie się nudzi!!! przekonasz się jak coś ci się stanie lub twojej rodzinie… ale mimo wszystko życzę zdrowia, głównie psychicznego…

    • A w sieci wczoraj krąży filmik jak na niemieckim zakaźnym film kręcą z aktorka za kasę żeby udawała ze brak jej tlenu
     I normalnie myślących płaskoziemcami będą nazywać durnie

 3. W każdym społeczeństwie jest 5% idiotów.

 4. kraje wg uczestników manifestacji „wysoko rozwinięte” jak UK, Francja, Niemcy – mają koszmarny problem od samego początku, właśnie przez brak podporządkowania „wielce wykształconych” antyszczepionkowych obywateli. wirus przecież wg nich nie istnieje, a jakieś tam lockdowny i noszenie maseczek to zabobony z Podlasia…

  jest na prawdę wielka różnica w sprzeciwianiu się aferom choćby ta związana z zakupem fikcyjnych respiratorów, a wiarą w wirusa i wiedzą jak się wirus przenosi. zniesienie zakazu noszenia maseczek w całej Polsce sparaliżuje Nas wszystkich znacznie bardziej na długie miesiące! nie licząc nawet strat w ludziach…

  widzę, że ci protestujący są tak samo bezmyślni i skłonni do manipulacji jak na marszach KODu 🙂

  • *zniesienie nakazu – a nie zakazu. oczywiście

   • Bezmyślny to jesteś ty. Maska na twarz i w kolejke po szczepionkę niewolniku.

    • Co za czasy – wyszczeka taki ze dwa wyuczone hasła i wydaje mu się, że myśleć potrafi.

     • każdy kto myśli że kawałek brudnej szmatki na pysku chroni przed wirusem powinien wrócić do podstawówki na lekcję biologii zamiast się kompromitować…

      • Poduszki i pasy bezpieczeństwa w samochodach też nie chronią w 100% przed śmiercią w razie wypadku. W ramach protestu bardzo proszę wszystkich „antycovidowców” nie korzystajcie z tych wynalazków w waszych samochodach, pasy bezpieczeństwa to oznaka zniewolenia jeszcze większa niż maseczki 🙂

  • Ja wiem że to dla ciebie za trudne. W całej europie dzisiaj ludzie protestują ale ty wiesz oczywiście lepiej. Pewnie co dziennie rano wychodząc z domu jeżeli starcza ci odwagi widzisz sterty ludzi którzy umarli przez tą straszliwą epidemie. Całe szczęście że chodzą ludzie w maskach bo jak ktoś nie ma telewizora to nie zorientował by się że jest epidemia. Tyle miesięcy i nadal ludzie chorzy i umierający są tylko w telewizji. Może nauczył byś się wreszcie samodzielnego myślenia.

  • To z kąd te zakażenia skoo maski są u nas?
   Całe życie już chcesz chodzić z nocnikiem na głowie?
   Nie ma sprawy ale innych w to nie mieszaj
   Poza TVP pooglądaj trochę innych mediów i pomyśl troche
   1. Jeden z producentów szczepionki jawnie opowiada o depopulacji
   2. KE zwalnia z odpowiedzialności za powikłania producenta szczepionki
   Moźna by jeszcze dalej ale normalnemu już powinno się w głowie zapalić czerwone światełko

 5. 4000 kret*nów w jednym miejscu jednocześnie?

 6. Dziennikarzyna co pisał ten artykuł jest widać poprawny politycznie i będzie gadał jak mu każą… Żeby tylko się nie narazić… Farsa i tyle.

  • Miłego dnia, pogodnego weekendu życzymy. Wszystkiego dobrego.

  • Za to antysystemowcy myśla tak samodzielnie, że aż w ogóle. Ich poprawność polityczna (w odmiennym kierunku) zupelnie nie ogranicza. Sprobuj wejsc na forum prawicowe i napisac, ze Covid-29 jest grozny, to zobaczysz, czy tam przypadkiem nie ma prawicowej poprawnosci politycznej.

 7. Coraz więcej ludzi jest świadomych, ciekawe co teraz wymyśla aby oglupic resztę. Corona virus jest od ponad 40 lat,(tak samo jak grypa itd. ) szkoda że ludzie są tak leniwi i nic nie czytają. Oglądajcie coś więcej niż TVP i zacznijcie czytać wtedy zobaczycie jak wielką to ściema.

  • Dokładnie, polecam ,, prawda 2 ,,

  • tak, masz racje koronawirus jest od dawna , ale covid 19 jest od jest od niedawna. Poczytaj, pomyśl, jeszcze raz pomyśl a potem pisz

   • … i robi to samo co poprzednie czyli to co zwykła grypa. Obawiam się że na ciebie jest za późno, włącz żarówkę to cię oświeci bo czytanie już nie.

 8. Mogliby się ci antysystemowcy jakoś skonretyzować – raz przekonują, że C-19 to zabójcza broń stworzona w celu depopulacji przez Billa Gatsa i żydomasonerię wespół z zydokomuną, a innym razem, że żaden wirus nie istnieje, a mamy do czynienia z mistyfikacja i plandemią. Przykre, że teorie pseudonaukowe rozptrzestrzeniają się szybciej niż sam wirus, a antysystemowość przejawia się jako antyracjonalność.

  • Lepiej posłuchaj pana pinkasa. Jeżeli główny inspektor sanitarny w Polsce mówi że maseczki w zasadzie nie chronią i służą żeby ludzie nie zapomnieli o epidemii to wydaje mi się że ktoś nas robi konkretnie w wała.

 9. Więcej ludzi w Polin niz covid zabijają nie zdiagnozowane w pore udary,zawaly,zatory,no i nowotwory nie wykryte dzięki teleporadom.

 10. Bolisław Pleśmian

  Well boys, they did it. COVID-19 is no more.

 11. ludzie sie buntują odnosnie obostrzen i wprowadzanym zakazom, poniewaz „rząd” sam ich nie przestrzega. Jezeli władza (poslowie, ministrowie itp) sami nie stosuja sie do wprowadzanych przez siebie zalecen, to ludzie wyszli z zalozenia, ze to wszystko jest sciemą, albo wyolbrzymione na taka skale, że wprowadzanie kolejnych ograniczen nie ma sensu. Rządzący dali przyklady Polakom w kwietniu i maju, gdzie oni sami mają zakazy i nakazy, czyli w ‚d****’. No coz, jak przyslowie mowi ‚co wolno wojewodzie, to nie tobie …… ‚

  • posłowie są regularnie badani i w razie jakiejkolwiek choroby mają tysiąc razy lepsze leczenie niż taki obywatel jak ja czy Ty. więc czego się mają bać?
   jeśli noszenie maseczki w sklepie ma być ochroną nie tylko dla mnie, ale choćby dla zwykłych ludzi, którzy tam pracują, to mi to jakoś specjalnie nie uwłacza…

   • Jedyna sensowna wypowiedź jak dotychczas

   • noszenie maseczki specjalnie nie,
    ale pogląd że noszenie uślinionej szmatki na ustach od czegoś chroni już uwłacza godności myślących…
    ale widać tobie nie uwłacza…

    • Bo nie chroni noszących, tylko chroni przed wydostaniem się z ust i nosa drobnoustrojów.

     • aaaaaaaaaaaaahahahhahaah…. „drobnoustrojów”…. aahahahah
      wracaj do szkoły na biologię i się nie kompromituj…

   • Jedyne przed czym może kogoś ochronić szmatka na twojej facjacie to zarażenie się brakiem swobodnego myślenia i wyciągania wniosków. Przed wirusem jeżeli go masz to szmatka nie uchroni. Oczywiście zapewne wiesz lepiej od głównego inspektora sanitarnego pana pinkasa który otwarcie stwierdził kilka dni temu że maseczki nie chronią tylko mają nam przypominać o epidemii bo jeszcze możemy zapomnieć. Jeżeli jesteś mądrzejszy od dyrektora sanepidu to noś maseczkę jak ci karzą.

   • Mają takie samo leczenie jak wszyscy inni, i zarażają tak samo jak inni. Nie ma magii.

 12. Chronią nie chronią mniejsza z tym .Załóżmy że chronią ale jak mają chronić jak wiekszosć ludzi nosi te maseczki na ustach oddychajac oczywiscie odkrytym nosem

 13. Mario nieustannie cię podziwiam jak tłumaczysz tym gamoniom oczywiste rzeczy. To jest jak rzucanie pereł przed wieprze

 14. Nie, no z kretynami nie da się rozmawiać. Maseczka jeden z drugim ma chronić tych słabszych, a nie ciebie. Jasne, że umieralność u nas jest znikoma. Ale popatrzcie np. na szpital we Włocławku. I wyobraźcie sobie, że to się dzieje w kilku szpitalach w kraju. Kto ci wtedy matole pomoże w razie np. zawału?

  • dziś byłem na pogotowiu okulistycznym na Chmielnej bo mi coś w oko wpadło przy szlifowaniu.
   Na dworze czekałem 1 godz. i w środku godzinę… przyjmuje jeden lekarz… na całą przychodnię…
   kazali założyć maseczkę w poczekalni więc założyłem… z nudów pomyślałem co będzie jak ściągnę ją na brodę… i wiesz co…? k…wa NIC… nawet nikt mi uwagi nie zwrócił… siedziałem tak prawie godzinę z szmatką na brodzie…
   WIELKA ŚCIEMA!!!!

 15. Mario na Prezydenta , najlepsze komentarze pisze gość jak jest od dłuższego czasu !!! Barwo widać człowiek konkretny masz mój głos !!!

 16. Polsko dokąd zmierzasz ? Jak garstka ludzi z Polski z jakimś włoskim „aktorem” czytającym z kartki chcę zatrzymać – zakończyć pandemię ! Może niech zatrzymają też falę głodu – LGBT – AIDS ! Coraz bardziej mi wstyd za to że jestem Polakiem – nie o taką Polskę walczyli nasi dziadkowie !

  • Niech ludzie zatrzymują PEDOFILIE wśród księży w Polsce. Niech księża w tym kraju wkoncu zaczną odpowiadać za swoje podłe obrzydliwe pedofilskie czyny! Jak to jest na Zachodzie. Jestesmy folklorem ciemnogrodemEuropy !

 17. BRAWO!!
  Szkoda że niemoglem tam być i uczestniczyć. Ale z całego serca popieram.
  Jesteśmy świadkami spisku, próby zniewolenia na skalę globalną.
  NIEMA ŻADNEGO WIRUSA.
  Więcej już ludzi na świecie zmarło od innych chorób zakaźnych! I z braku opieki lekarskiej spowodowanej zekomym koronowirusem.

  • Ostatnio pisałeś, że wirus jest akcja depopulacyjną i ma na celu unicestwienie starców i chorych. Zdecyduj się. Od poniedziałku do czwartku jedna wersja, a od piątku do niedzieli inna? Czizas…

 18. Hańba! koronawirus to jest poważne zagrożenie! Ci ludzie nie zdają sobie z tego sprawy, a przez to ludzie umierają!! obejrzyjcie sobie tvp, tam sama prawda

  • Krzysztof Trzcina ze Szczecina

   tak tak, NIE MA ŻADNEGO WIRUSA! nie róbcie sobie testów, wszyscy na ulice! jak w Ameryce, musimy jakoś zwalczyć tę zarazę niewiedzy!!! Ave Kosiniak-Kamysz!

   • Można by ją zwalczać jak w ameryce robiąc rozpierdziel i paląc wszystko tylko czarnoskórych afro amerykanów brak do tego. Pan trzaskowski jeszcze za mało antifę dotował za pieniążki pana sorosa i jest za słaba na takie burdy. Starali się coś z lgbt zrobić ale tam same dzieci w maskach i nie ma komu robić rozróby.

 19. Zatrzymać gowno płynące do Wisły.

 20. Teraz niedługo znowu będzie zamknięcie wszystkiego. Durnie! Skoro jest wirus to dlaczego nikt nie choruje z personelu wielkich hipermaketow? Gdzie codziennie setki osób się przewijają???

 21. W biedrze nie ma korony hehe najbezpieczniejsze miejsce śmiech na sali

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7585zł -0.34%
  • GBP 4.8811zł -0.13%
  • EUR 4.4574zł 0.13%
  • CHF 4.1378zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki