690 680 960

W wakacje polecimy z Portu Lotniczego Lublin do Burgas

Od dzisiaj w sprzedaży dostępne jest kolejne wakacyjne połączenie z Portu Lotniczego Lublin. Niskokosztowe loty do Burgas uruchomiła linia lotnicza Wizz Air.

Od dzisiaj w sprzedaży dostępne jest kolejne wakacyjne połączenie z Portu Lotniczego Lublin. Niskokosztowe loty do Burgas uruchomiła linia lotnicza Wizz Air.

Połączenie na trasie Lublin-Burgas będzie realizowane w środy i niedziele. Wakacyjne rejsy do Bułgarii będą odbywały się od 13 czerwca. Start z lubelskiego lotniska o godz. 19.30, lądowanie w Burgas o 22.25. Z powrotem samolot wystartuje z Bułgarii o godz. 18.05, by wylądować w Porcie Lotniczym Lublin o godz. 19.00.

– To kolejna świetna wiadomość dla osób wybierających się na wakacje. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z lokalnymi biurami podróży nasi pasażerowie chętnie skorzystają z wakacyjnych destynacji, wykorzystując wszystkie dostępne miejsca w samolotach. Wiemy, że ten kierunek cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu, zachęcamy więc touroperatorów do współpracy przy tworzeniu oferty wyjazdowej właśnie z naszego lotniska. Warto przypomnieć, że zarówno linie lotnicze, jak i lotniska wprowadziły szereg środków ostrożności, które minimalizują ryzyko zarażenia podczas podróży lotniczej, która obecnie jest najbezpieczniejszą formą podróżowania – powiedział prezes Portu Lotniczego Lublin Andrzej Hawryluk.

Burgas, położone blisko Słonecznego Brzegu i innych znanych kąpielisk nad Morzem Czarnym to kolejny wakacyjny kierunek z Portu Lotniczego Lublin. Jest to idealne miejsce na wakacje dla osób lubiących aktywnie spędzać czas oraz chcących wypocząć nad ciepłym morzem. Bułgarskie plaże cieszą się od lat ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Lubelskiego. Gwarantowana pogoda i relatywnie niskie ceny sprawiają, że ta oferta również i w tym roku sezonie będzie z pewnością chętnie wybierana.

Bilety można rezerwować w serwisie www.wizzair.com . Szczegółowy rozkład lotów znajduje się również na stronie internetowej www.airport.lublin.pl.

(fot. lublin112.pl)

22 komentarze

 1. Co to znaczy niskokosztowe loty? Nie ma takich w świecie lotnictwa 🙂

  • NIskokosztowe: czyli lecisz z rodziną 4 osoby, wymagany test na cowid dla wszystkich w obie strony czyli prawie 2 tys. pln…!!!
   dziękuję, pojeżdżę rowerem po okolicach…

 2. Jak na Polskę przystało….lot 'z’ – 3 godziny, powrót 1 godzinę😆

  • A wiesz co to są strefy czasowe?
   Piszę komentarz o 18.46 a w Burgas jest 19.46.
   Czaisz to?

 3. Nazwa lotniska Port Lotniczy Lublin, w ponad 90% leży na terenie powiatu lubelskiego gmina Wólka, terminal w ponad połowie leży na terenie powiatu lubelskiego gmina Wólka, w zdecydowanej większości z lotniska korzystają mieszkańcy Lublina, a Świdnik ma parking przed lotniskiem i informacje o nowych połączeniach z lotniska w kategorii Świdnik 😀 Zawsze mnie to zastanawia dlaczego informacje o Porcie Lotniczym Lublin nie trafiają do kategorii „region” ew. „Lublin” tylko tam gdzie jest parking czyli „Świdnik”

  • Szanowny Panie jeżeli Pan spojrzy na adres Portu Lotniczego Lublin to Pan zrozumie ;).

   • Ze strony internetowej
    Port Lotniczy Lublin SA

    Adres rejestrowy spółki
    ul. Zesłańców Sybiru 6
    20-008 Lublin, PL
    NIP: 712-25-66-574

    Adres do korespondencji
    ul. Króla Jana III Sobieskiego 1
    21-040 Świdnik, PL

    Siedziba jest w Lublinie, nazwa portu Lublin, a to co pisałem – w Świdniku jest tylko adres korespondencyjny czyli parking i dojazd – przecież listonosz nie będzie zaiwaniał po polach do Wólki bo lotnisko w większości leży na terenie Wólki (pow. lubelski) tylko listonosz wjeżdża na parking, w nawigacji dojazd ustawia się od parkingu dlatego adres korespondencyjny/dojazdu jest Świdnik. A to jest portal informacyjny, więc powinien docierać do jak największej liczby zainteresowanych odbiorców, a odbiorcami Portu Lotniczego Lublin są mieszkańcy całego województwa i dla mnie oczywiste jest, że mogą zajrzeć na „Lublin” aby zobaczyć co się dzieje w stolicy województwa, ale nie przyjdzie im do głowy tak jak mi aby zajrzeć na Świdnik w poszukiwaniu informacji o Porcie Lotniczym Lublin. A później słyszę, że z „lotniska nic nie lata” a bo skąd mają się dowiedzieć ludzie, że coś lata? Czytają artykuły, ale ich nie widzą bo ich nie interesuje co dzieje się w Świdniku „Przebudowa mostu trwa dwa razy dłużej niż planowano. Tym razem termin ma być niezagrożony (zdjęcia)” lub „Mieszkańcy mają głos. Wybierają, na jakim cokole umieszczony zostanie symbol Świdnika” kogo to w Lublinie interesuje?? Gdybym nie czytał innych stron to o tym co lata z Portu Lotniczego Lublin nigdy bym się nie dowiedział z lublin112 🙁 i wiem, ze jest wiele innych takich osób.

 4. W Świdniku jest trawiaste lotnisko, do Burgas polecimy z lotniska regionalnego to czemu jest w kategorii Świdnik?

 5. to lećcie najlepiej wszyscy będę miał święty spokój !!! Tylko kupujcie bilety w jedną stronę !!!

 6. To do Bułgarii samolot leci prawie 3h, a z powrotem tylko 1,05? Pewnie z powrotem ma z górki 😁

 7. To jak w jedną stronę prawie trzy godziny a w drugą 55 minut? 😉

 8. Bo jest różnica czasu między Polską a Bułgarią i tak to się właśnie podaje baranki 😂

 9. Jak na powrocie „zeszmaci” kogoś służba KAS w Port Lublin to odechce jemu się latać!!!

  • Językoznawca

   Tomek – odechce się „jemu” latać? Na Podlasiu czytają wiadomości z lublin112? 😀

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas