Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

W trójkę imprezowali przy ognisku w pobliżu lasu

W miniony czwartek opolscy policjanci interweniowali w jednej z miejscowości w gminie Chodel. Trzy osoby urządziły sobie tam ognisko w pobliżu lasu.

W czwartek policjanci z Opola Lubelskiego otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie Chodel kilka osób zorganizowało sobie ognisko w pobliżu lasu.

Na miejscu mundurowi zastali dwóch mężczyzn z gminy Chodel oraz 16-latkę z powiatu kraśnickiego. Pomimo suszy i związanego z tym niebezpieczeństwa rozprzestrzenienia się ognia, cała trójka beztrosko imprezowała przy niezabezpieczonym ognisku. Mundurowi ustalili, że imprezie towarzyszył alkohol, którym jeden z mężczyzn częstował 16-latkę.

Policjanci ukarali 20-latka mandatem karnym za sprowadzenie niebezpieczeństwa pożaru oraz złamanie przepisów dotyczących zachowania się w okresie epidemii. Z kolei wobec 41-latka został sporządzony wniosek o ukaranie do sądu. W trakcie policyjnej interwencji mężczyzna był wulgarny i arogancki, dlatego oprócz sankcji za złamanie przepisów związanych ze stanem epidemii, grozi mu także grzywna.

16-latka została odebrana z komisariatu policji przez rodziców. Jej dalszym losem zajmie się sąd rodzinny.

(fot. pixabay.com)

12 komentarzy

  1. No no za młodu rusza na imprezę…….A morze była z tatusiem …….????

  2. Takzwany trujkąt.

  3. To teraz jest epidemia, od kiedy? Ognisko bylo w pobliżu lasu a nie w lesie, moze byli 2m od siebie, tyle co kij do kiełbasy. Skąd wiadomo kto kogo częstował? Jakieś to strasznie naciągane aby byl sensacyjny artykuł…..

  4. oiwinni dostac po 20 tysi to by zmDZRELI

  5. Raj dla policji taka epidemia! Hula dusza piekła nie ma! Wszelkie prawa obywatelskie zawieszone do odwołania! Pozdrawiam i zapraszam na wybory prezydenckie!

  6. Zapewne wzięli przykład z policjantów z Poznania…

  7. Jakiś zazdrosny kapuś.

  8. PRL wrócił!! Kapuś i donosiciel znowu może się wykazać!! Super kraj.