Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

W trakcie kontroli drogowej wyskoczył z auta i chciał uciec. Po drodze wyrzucił foliowy woreczek

Policjanci z Kocka zatrzymali mężczyznę, który w trakcie kontroli drogowej próbował uciec. 30-latek miał przy sobie narkotyki. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem, grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę w miejscowości Przytoczno w powiecie lubartowskim. Policjanci z Komisariatu Policji w Kocku po godzinie 20.00 zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Volvo. Gdy podeszli do auta, młody mężczyzna nagle wyskoczył z samochodu i zaczął uciekać, wyrzucając po drodze foliowy woreczek, który zauważyła funkcjonariuszka. Jak się okazało w woreczku była amfetamina.

– 30-letni mieszkaniec gminy Jeziorzany został szybko zatrzymany i doprowadzony do komisariatu, gdzie zostały wykonane z nim dalsze czynności. Podczas kontroli przy 30-latku znaleziono drugi woreczek z zawartością proszku koloru białego. W trakcie przeszukania mieszkania znaleziono kolejne środki narkotyczne, które okazały się być mefedronem, amfetaminą i marihuaną. Substancje posegregowane były w foliowych woreczkach. Łączna liczba znalezionych środków narkotycznych pozwoliłaby na sporządzenie kilkudziesięciu porcji dilerskich tych narkotyków. W związku z posiadaniem środków zabronionych, 30-latek został zatrzymany i przetransportowany do Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie – relacjonuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem. Prokuratury Rejonowej w Lubartowie zastosował wobec 30-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

14 komentarzy

 1. Ja to se lubię wciongnonć taką kreseczkę aż mi się gały na maxa otworzą, wtedy mam takiego kopa że chciałbym wyjść na ulicę na jakiś marsz patriotów. Do reki wzioł bym dronga z flagą narodową i machał i machał.

  • Prawosławny leworęczny

   Ty to możesz sobie pomachać pipą parówo. Idź polerować ordery po pierwszym sekretarzu komuszy pomiocie.

  • Ten lewacki ,mieć się POdszywa, masz rację to parówa.

 2. Dziadek Slamsonowicz

  Jestem pełen podziwu nad pojemnością naszych „ancli”. Myślę, że niedługo społeczeństwo będzie podzielone na tych co siedzą i na tych co ich pilnują, żeby siedzieli.
  Tylko kto na nich będzie pracował, nie mam pojęcia.

 3. Jak go zatrzymywali to miał 30 lat, a jak zajął się nim prokurator to miał 26? Gość i tak wyszedł na swoje. W trakcie akcji odmłodniał o 4 lata, nawet jak odsiedzi trójkę to i tak wyjdzie o rok młodszy.

 4. Gonili 30-latka a złapali 26 latka. W czasie pościgu odmłodniał o 4 lata.

 5. dobry kolega mil gula, ze se chlopak dorabia.

 6. szkoda że przed zapytaniem o co chodzi nie pokazał wszystkich woreczkòw. eh dzisiejsi „przestępcy” xD

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo