Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024
690 680 960
690 680 960

W trakcie jazdy od auta oderwało się koło, pojazd uderzył w barierę energochłonną (zdjęcia)

W miniony piątek po południu na jednej z dróg powiatu lubartowskiego doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Od auta osobowego w trakcie jazdy oderwało się koło, pojazd zjechał z drogi i uderzył w barierę energochłonną.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po godzinie 13. Służby ratunkowe odebrały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy w miejscowości Skrobów-Kolonia w powiecie lubartowskim uderzył w barierę energochłonną.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wynika z ustaleń służb pracujących w rejonie zdarzenia, w wyniku oderwania się lewego przedniego koła od pojazdu, kobieta kierująca nim straciła panowanie, a następnie auto uderzyło czołowo w barierę energochłonną.

Pojazdem podróżowała tylko kierująca, która opuściła go o własnych siłach i nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu instalacji elektrycznej w pojeździe. Po przebadaniu przez ratowników medycznych, kobieta pozostała na miejscu zdarzenia i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

W trakcie jazdy od auta oderwało się koło, pojazd uderzył w barierę energochłonną (zdjęcia)

W trakcie jazdy od auta oderwało się koło, pojazd uderzył w barierę energochłonną (zdjęcia)

(fot. PSP Lubartów)

8 komentarzy

 1. Zazdrosny kochanek śruby poodkrecal?

 2. oj chyba tam na tym skrzyzowaniu i w oglole w terenie zabudowanym nie bylo 50,tylko pewnie z 70,bo tak by raczej auto nie wygladalo przy 50

  • Sezon na łosia

   Już żeś zmierzył ? Chowaj radar z powrotem w d*** i weź się za rozwiązywanie krzyżówek ,bo z rekonstrukcją wypadków masz nie po drodze

 3. Jak lokalne na zimówkach jeżdzo to tak jest

 4. Hmm…to koło nie wysyłało „ostrzeżeń”? Na zakrętach musiało się coś dziać zanim odpadło.

 5. Ciekawe czy czasem nie bylo to po wyjeździe z warsztatu samochodowego?

 6. Service to nie jej mocny punkt

Z kraju

Sport