Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

W Świdniku ma powstać nowa jednostka wojskowa. Będzie to baza dla wojskowych śmigłowców

– Zabiegamy o to, żeby w Świdniku była baza śmigłowców Wojska Polskiego – zakomunikował dziś Michał Moskal. Oznacza to setki milionów dla naszego regionu i około 1000 nowych miejsc pracy.

34 komentarze

 1. No to niech może od razu ogłoszą ze wybudują jednostki wojskowe w każdym mieście miasteczku wsi tylko pajacyki zapomnieli gdzie mają żołnierzy czy pilotów a o sprzęcie ze złomowisk w USA już nie wspomnę

 2. A skąd wezmą smigłowce ? Od 8 lat jeszcze nie zdołali ich kupić. Tylko unieważnili przetarg, który był już dopięty. Z tym co mają to można otwierać muzeum a nie nową bazę wojskową.

 3. To będzie jednostka narodowa po patronatem jakiegoś klechy?

 4. 1000 miejsc pracy dla kogo ?? Przecież nie dla mieszkańców Świdnika

 5. Chwalmy pana

 6. TERE FERE JERE KUKU

  W Świdniku ma powstać nowa jednostka wojskowa – oni chyba zapomnieli kiedy jest Prima Aprilis.

 7. No tak, lepiej nie mieć wojska i obiektów strategocznych co nie ? Gołą đųp@ się do wiatru wystawić najlepiej co ? Byle tylko nie ₩qur₩1@Č niedźwiedzia?

  • Najpierw należy zadbać o obronę przeciwlotniczą. Jak pokazał przykład z Bydgoszczy, rosja puszcza kilkadziesiąt pocisków i Polska upada. Nawet jednostka w każdej gminie nie pomoże jak nie ma czym zestrzelić rakiety.
   No i PiS niedawno właśnie się wypiął putinowi. Zero reakcji na pocisk, tylko zamiatanie pod dywan i zwalanie winy na wojskowych. Błaszczak i reszta pisowców honor to znają tylko z opowieści. A wczoraj zdeptali Konstytucję głosując za ustawą o specjalnej komisji.

 8. Mają zespołowe sny futurystyczne ?

 9. No to teraz wam pis da