Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

W sobotę ulicami Lublina przejdzie IV Marsz Równości. Będą duże utrudnienia w ruchu, komunikacja miejska pojedzie objazdem

W najbliższą sobotę, 3 września w godzinach 13:00-16:00 odbędzie się w Lublinie IV Marsz Równości. W związku z organizacją zgromadzenia, na wybranych ulicach miasta wystąpią utrudnienia w ruchu, a komunikacja miejska zostanie skierowana na objazdy.

50 komentarzy

 1. Łapać to coś w klatkę i przymusowe leczenie.

  • Pedofili się przymusowo słusznie leczy a tych dziwaków gorszących większość społeczeństwa się pokazuje i promuje wmawiając normalnym, że są lepsi i każdy powinien być tęczowym dziwakiem.
   Większość tak myśli ale przez tą propagandę wolą się nie odzywać…

 2. Jak można dać sobie tak sprać mózg i uczestniczyć w tym spędzie A rodzice przechodzą traumę i wstyd.

 3. NAWRACAJCIE SIĘ PÓKI MOŻECIE ❗❗❗

  Biedne, nieudane dzieci lub wnuki równie zagubionych ,,starych”, które z biedy i szarzyzny uciekły w luksusy…
  Żal serce ściska, jak taka niewinna twarzyczka pokazuje swoje tatuaże, albo kolczyki…
  Zero szacunku do własnego ciała…

  ?

 4. Ooo super !!! Wezmę tęczową parasolkę i torebeczkę !!!

 5. Żuk jeśli zezwala na taki cyrk to powinien z własnej kieszeni zapłacić za wszystko

 6. Ileż to emocji wzbudza przejście kilkuset kolorowo ubranych ludzi maści wszelakiej…. Widzę, że sporo osób czuje się osobiście dotkniętych tym problemem, a nie spodziewałam się.
  Mnie to ani ziębi, ani grzeje, kolejna impreza masowo-uliczna
  Przejdzie, przejedzie, pośpiewa, pokrzyczy i tyle
  Nie wiem, czym się tak ekscytujecie
  Doprawdy, nie wiem

  • Co kto robi w domu i z kim to prywatna sprawa.Ale nie ma zgody na szerzenie zboczeń i lewackich prowokacji na ulicach.Jesteś sama zboczona lub żałosna lewaczka. Żuk niech zboczeńcom zapłaci za tą hucpę a nie płaci z podatków ZDROWYCH i NORMALNYCH ludzi…Ogarnij się kobieto.

 7. znowu chorzy ludzie zamiast sie leczyc ida blokowac ulice co za obyczaje?

  • Marsz Niepodległości to dopiero za dwa miesiące z hakiem, pomyliło ci się i miejsce (tamten jest w Warszawie, ten w Lublinie) i czas.

   Mam nadzieję, że tym razem policja się lepiej spisze, niż trzy lata temu, kiedy prawackie bydło zniszczyło ludziom samochody, a potem oni, dysponując nagraniami (tak z monitoringu, jak i własnymi i od organizatorów legalnej demonstracji), „nie wykryli sprawców”.

   • Kuba bo ci zwieracze puszczą.

   • Choroby się leczy a nie toleruje…Leczyć zboczeńców i nierobów.Jesteś chory małolat. Mam nadzieję że znowu zboczeńcy zostaną ODPOWIEDNIO potraktowani…

   • Bydło to wy lewaki i zboczeńcy jesteście. Zwykłe chamy,nieroby i lewackie prowokatorzy. Weź się do uczciwej pracy nierobie.Z nudów to w główkach się zboczenia rodzą.