W plecaku miał marihuanę. 19-latek trafił do policyjnego aresztu (zdjęcia)

Policjanci z Lublina zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie ustalili, że 19-letni mieszkaniec miasta może posiadać znaczną ilość narkotyków.

Mundurowi zatrzymali młodego mężczyznę w momencie, kiedy wracał do domu. Podczas przeszukania w plecaku operacyjni odnaleźli torbę z suszem roślinnym. Znajdowało się w niej niemal 100 gramów marihuany. 19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj młody mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności

(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. Nawet za pół grama powinni **** na dożywocie pakowac

 2. Ja bym od razu k.s. zastosowal… A tak na powaznie ten kraj z gowna i tektury- za zabicie po pijaku autem po 1.5 wychodzą a za kilka gr gandzi grozi 10 lat. SIC!

 3. Niestety jeszcze wielu ludzi wierzy w te bzdury, które promuje wszechobecne lewactwo, że wąchanie kleju, marihuana i dopalacze nie są szkodliwe dla zdrowia i nie uzależniają, a potem skaczą z wieżowca po mocarzu albo lądują w psychiatryku a w większości przypadków kończą w rynsztoku ze skłutymi żyłami prostytuujac się za działkę heroiny. Te 10 lat więzienia to dla tego młodego człowieka ratunek przed bagnem narkomanii, powinien dziękować Bogu za tę szansę.

  • Ty Aniu to masz fantazje… gadasz jakbyś to ty miała coś z głową nie tak. Twoje nietrafione komentarze przewijają się pod każdym wątkiem związanym z marihuaną. Wszystkie narkotyki są szkodliwe, nie mówiąc już o dopalaczach czy kleju, które to robią sito z mózgu. Szkoda tylko, że już nic nie piszesz o wszechobecnym promowaniu alkoholu, który jest plagą i sprawia że ludzie staczają się na dno. Rządzący w Polsce (nieważne jaka partia) powinni już dawno zalegalizować marihuanę i rocznie do budżetu wpływałoby 10-15mld zł. Teraz te pieniądze trafiają do kiboli i patoli, a do tego wsadza się takich ludzi na kilka lat do paki, gdzie przeżerają pieniądze wszystkich obywateli. Błędne koło…
   Może odniesiesz się do tego ?

 4. Za to są tylko nagrody 😀

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7514zł 0.06%
  • GBP 5.305zł 0.43%
  • EUR 4.5628zł -0.01%
  • CHF 4.1592zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku