690 680 960

W Parku Ludowym zostaną wprowadzone rozwiązania zastępcze. Wystąpiły pierwsze akty wandalizmu (zdjęcia)

Po naszym wczorajszym tekście o sytuacji w Parku Ludowym otrzymaliśmy stanowisko Urzędu Miasta w sprawie obecnej sytuacji na terenie zrewitalizowanego parku. Jest zapewnienie, że w newralgicznych miejscach wprowadzone zostaną rozwiązania zastępcze, zaś uszkodzone elementy będą wymienione przez wykonawcę.

50 komentarzy

 1. W saskim tez jest plac zabaw i jakoś potrafili wokół ułożyć „bezpieczna” nawierzchnie i nie ma tam blota. Wiec dlaczego tutaj jest problem ?

 2. A co z przepłoszonymi ptakami i zwierzętami czy wrócą jeszcze do parku karmniki co tam wiszą to z 50 tyś jeden zapewne.

 3. Nagrać to wszystko i do telewizji.

 4. Co za bzdura, posieją trawnik a dzieci wydepczą go w ciągu jednego dnia, spanie deszcz i będzie błoto, 44 miliony złoty i głupie tłumaczenie urzędnika po spartolonej robocie, prywatnie nikt na takie coś by nie wyraził zgody, wydać 44 bańki a wykonawca się tłumaczy że jest torf, to było go wybrać w tych miejscach i dać odpowiedni grunt .

 5. Trawa na placu zabaw!? To nie może się udać.

 6. Skoro jest monitoring obciążyć tych co dewastują jak zapłacą za zniszczenia na drugi raz się zastanowią czy warto dewastować. Wywalone 44 bańki w błoto żenada.

 7. Tyle włożonych milionów a jest gorzej niż było, Żuk i osoby decyzyjne w tej sprawie powinny być pociągnięte do odpowiedzialności i płacić karę

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas