Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

W obszarze zabudowanym jechał ponad 100 km/h. Prawo jazdy miał od kilku miesięcy

Wczoraj w Klikawie policjanci z Puław zatrzymali do kontroli kierowcę volvo, który przekroczył znacznie prędkość w obszarze zabudowanym. Mieszkaniec Puław jechał ponad 100 km/h.

W środę puławscy policjanci w Klikawie zatrzymali do kontroli kierowcę pojazdu osobowego marki Volvo. Mundurowi zarejestrowali znacznie przekroczoną przez mężczyznę prędkość, w miejscu gdzie powinien jechać maksymalnie 50 km/h.

40-latek z Puław jechał w obszarze zabudowanym z prędkością ponad 100 kilometrów na godzinę, czyli o ponad 50 kilometrów szybciej niż dopuszczalna na tym terenie prędkość.

Mężczyzna nie zwracał uwagi na trudne warunki na drodze, a prawo jazdy miał dopiero od kilku miesięcy. Policjanci ukarali go mandatem i punktami karnymi oraz na trzy miesiące zatrzymali mu prawo jazdy.

(fot. Policja Puławy)

11 komentarzy

 1. Antoni Komisariat

  Jednym słowem Miszcz Kierownicy, rodem z astrachanskich dróg.

 2. Pewnie prawko daje możliwość lepszego opanowania ; roweru; jeździł bez i ma więcej pojęcia niż franio w tym temacie

 3. Zaraz wyczytamy, że 105km/h to jechał radiowóz, zaś „nadgorliwiec” z przedstawionej klatki filmu zatrzymał się przed pustym PdP, w obawie żeby nikt mu nie wtargnął.

 4. coś mi się wydaje że dalej będzie jeżdził….

 5. Niektórzy po prostu nie umieją jeździć i nie są w stanie się nauczyć – za trudne to. Takim powinno się dożywotnio zakazywać jazdy.

 6. no i dobrze idiotom

 7. No i co z tego ze miał prawo jazdy od kilku miesiecy ? Mózg ma niby też od urodzenia ,a w ogóle nie uzywany

 8. Robienie z igły widły…

 9. a z jaką prędkością jechał kierujący PSOWOZEM, bo z tego co znam przepisy to radiowóz do momentu włączenia sygnalizacji świetlno-dziekowej jest pojazdem takim samym jak tico seiczento czy inne passetratii. także w chwili gdy nagrywał gościa przed sobą łamał przepisy ruchu drogowego i to świadomie, jeżeli w polsce wykroczeniem karamy wykroczenie to gratulacje dobrej zmiany. poza tym rejestrator w radiowozie nie pokazuje prędkości pojazdu mierzonego tylko radiowozu, i aby wynik był poprawny radiowóz musi jechać z taką samą prędkością jak auto mierzone, gdy będzie się zbliżał do pojazdu mierzonego wynik będzie zawyżony, ( wiązka lasera pokonuje dłuższą droge do pojazdu mierzonego niż z powrotem do radiowozu, gdy się przybliża do auta mierzonego) także przy 105, km/h nie jest powiedziane że tyle jechał, także mógł jechać 99km, radiowóz 105, i oczywiście burak niebieski pojechał dalej a typo prawko musi oddać, są prawa równe i równiejsze.
  ps. oczywiście trzeba dodać, bo lubelskie cymbały nie potrafią samodzielnie myśleć, nie promuje szybkiej jazdy, nie bronie piractwa, jednak policja wymusza mandaty, mają fotoradary mają radary stacjonarne, ale najlepiej siąść na plecach i podganiać, najłatwiej, a wiadomo że do policji samu ułomy idą.