690 680 960

Wypadek na skrzyżowaniu w Lublinie. Dwie osoby poszkodowane, są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W czwartek rano na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia w ruchu.

W czwartek przed godziną 7 na skrzyżowaniu al. Kompozytorów z al. Smorawińskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów – busa oraz auta osobowego. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych informacji wynika, że osoba kierująca fordem poruszała się al. Kompozytorów Polskich, zaś kierująca renaultem al. Smorawińskiego w kierunku al. Andresa. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów. W chwili wypadku nie działała sygnalizacja świetlna. Po zderzeniu samochodów, cztery osoby znajdujące się w busie oddaliły się z miejsca wypadku.

Do szpitala przetransportowano pasażerkę oraz kierującą z renaulta. Obecnie w rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu, skrzyżowanie jest częściowo nieprzejezdne. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 9.

(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Sasza nie podumał

 2. W mieście, przy zderzeniu się dwóch samochodów osobowych, poruszających się z dopuszczającymi prędkościami groźne obrażenia u poszkodowanych występują bardzo rzadko.
  Jedynie na ulicach typu: Witosa, Zelwerowicza, Mełgiewska, Tysiąclecia itp. dochodzi do groźniejszych zderzeń, które kończą się niekiedy zgonami.
  Jaki z tego wniosek? Ano taki, że wcale nie trzeba ograniczać prędkości do 5, czy 10 km/h, żeby było bezpiecznie. Wystarczy aby jechać około 50km/h i zachować minimum ostrożności i uwagi, żeby niemal całkowicie uniknąć groźnych zdarzeń.
  I jeszcze jedno. Prędkość „bezpieczna zderzenia” dla 2 samochodów jest inna niż zderzenia np. pieszego/motocyklisty/rowerzysty z samochodem osobowym. O tym też trzeba pamiętać.

 3. Dla niektórych pokonanie skrzyżowania dróg gdy nie działają światła jest ogromną próbą. Jak widać nie zawsze udaną.

 4. Stara Renia przyjęła to uderzenie jak Tayson ciosy Gołoty.

 5. To taki Dżejson 🤣

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas