Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

W nocy usłyszała wołanie o pomoc. Mężczyzna zaplatał się w zaroślach, nie mógł się wydostać

Do niecodziennego zdarzenia doszło na terenie gminy Karczmiska. Mężczyzna zaplątał się w zaroślach na podmokłym terenie i nie był w stanie sam się wydostać.

Kilka dni temu opolscy policjanci przyjęli zgłoszenie od mieszkanki miejscowości Głusko Duże Kolonia w gminie Karczmiska, z którego wynikało, że z oddali usłyszała wołanie o pomoc. Krzyki mężczyzny było słychać od kilku minut, ale zgłaszająca nie widziała skąd one dokładnie dobiegają.

Policjanci natychmiast udali się na miejsce i po sprawdzeniu terenu, idąc w kierunku wołania o pomoc, dotarli do mężczyzny leżącego nad brzegiem rzeki. Jak się okazało, 60-latek zaplątał się w zaroślach i utknął w bagiennym terenie otaczającym rzekę. Mężczyzna nie był w stanie sam się wydostać. Z jego relacji wynikało, że wracał polami do domu nie mając latarki i wszedł w bagno, gdzie zaplątał się w zaroślach.

Funkcjonariusze z Poniatowej natychmiast pomogli wydostać się mężczyźnie z bagiennego terenu. Mężczyzna był w dobrym stanie i nie potrzebował pomocy medycznej.

(fot. pixabay.com)

14 komentarzy

  1. Roobin(nie hoody)

    AAoaza, czy masz na myśli komentatorów, czy bohatera newsa???

Z kraju