690 680 960

W nocy podeszła do okna, aby je zamknąć. Wtedy ktoś strzelił w szybę z wiatrówki

W środku nocy policjanci zostali zaalarmowani, że ktoś strzelił w okno, przy którym stała kobieta. Uszkodzona została szyba. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na lubelskim osiedlu Felin. Około godziny 2 mieszkanka jednego z bloków przy ul. Zygmunta Augusta podeszła do okna, aby je zamknąć. Wtedy usłyszała huk.

Jak relacjonuje nasza czytelniczka, w pierwszym momencie wraz z mężem pomyśleli, że ktoś rzucił w okno kamieniem. Z uwagi na potężne uderzenie, zaczęli szukać uszkodzenia na oknie. Po chwili dostrzegli ślad na szybie wskazujący, że był to strzał. O wszystkim powiadomiona została policja.

– Na szczęście kula nie przebiła drugiej szyby, roztrzaskała okno tylko od zewnątrz. Obserwowaliśmy co się dzieje za oknem i zauważyliśmy że ktoś namierzał laserem różne obiekty. Wezwaliśmy policję. Odnoszę wrażenie, że ktoś zobaczył mnie w tym oknie i celowo strzelił w jego stronę – wyjaśnia Pani Magda.

Na miejscu interweniował patrol. Funkcjonariusze potwierdzili, że w okno ktoś strzelił. Wszystko wskazuje na to, że użyto do tego celu wiatrówki.

– Policjanci sprawdzili teren osiedla, jednak nigdzie nie napotkali żadnej osoby, która mogłaby mieć związek z tą sprawą. Jeżeli chodzi o fakt uszkodzenia szyby, kobieta będzie musiała zgłosić się na komisariat i złożyć zawiadomienie. Zniszczenie mienia ścigane jest bowiem na wniosek osoby pokrzywdzonej – tłumaczy kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Informacja o zdarzeniu została także przekazana dzielnicowemu i funkcjonariuszom z VI Komisariatu. Mają oni baczniej przyjrzeć się tej sprawie. Do chwili obecnej policjanci nie otrzymali zgłoszeń od innych osób, a więc nic nie wskazuje na to, aby uszkodzonych było więcej okien.

(fot. nadesłane)

21 komentarzy

 1. Dajcie spokój Dziewczyna zamykała okno
  A Wy jakieś głupoty piszecie
  Znam bo tez tam mieszkam

 2. Mieszkam na Felinie ul. ZA ok. 5 lat temu miałam przestrzelone drzwi balkonowe dwa strzały. Jedna szyba na szczescie od wewnątrz została cała. Nic nikomu się nie stało. Tez strzaly w nocy. Zgłoszone na komisariacie. Śledztwo umorzone. 😮😮😮 Robi to jakiś psychol ….

 3. Niektorym powinni zablokowac wpisy mysle o P..,

 4. Nie zniżam sie do twojego poziomu

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas