W niedzielę będą rozdawali świeże ryby. Ma ich wystarczyć dla wszystkich chętnych

Ryby złowione przez uczestników trwających właśnie zawodów wędkarskich, jakie odbywają się w Nieliszu, zostaną rozdane wszystkim chętnym. Jak zapewniają przedstawiciele Polskiego Związku Wędkarskiego, nie powinno ich zabraknąć.

W sobotę w Nieliszu rozpoczęła się XXI. edycja zawodów wędkarskich „Maraton Browning Feeder Extreme”. Uczestniczy w nich około 200 zawodników. Są to 3-osobowe drużyny z Kół Wędkarskich, Klubów, Zakładów Pracy itp. Jak zawsze w tego typu imprezie, należy złowić jak najwięcej ryb.

Klasyfikacja będzie drużynowa, indywidualna oraz na największą rybę zawodów. Dla uczestników przygotowano puchary, dyplomy, nagrody, niespodzianki i gadżety. Łączna wartość nagród wynosi ponad 50 tys. złotych.

Wszystkie złowione ryby pozostają do dyspozycji organizatorów. Ci zaś postanowili, że je rozdadzą. W niedzielę, po zakończeniu zawodów, każdy będzie mógł przyjść i wziąć sobie siatkę ryb. Jak zapewniają organizatorzy, ma ich wystarczyć dla wszystkich chętnych. Należy tylko pamiętać o zabraniu siatki czy też worka na ryby.

To już kolejna tego typu akcja rozdawania ryb, jaką z okazji zawodów wędkarskich „Maraton Browning Feeder Extreme” przeprowadza zamojski okręg Polskiego Związku Wędkarskiego. W ubiegłym roku ryb było tyle, że można było brać, ile było się w stanie unieś. Przeważały leszcze i chętnych nie brakowało.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

27 komentarzy

 1. Szkoda źe to daleko, chętnie bym coś wzioł , nie ma to jak , ryba prosto z wody .

 2. Szanowana Redakcjo, a wiadomo o której nastąpi zakończenie zawodów, aby się udać po te ryby?

  • 30.08.2020 ROKU /NIEDZIELA/
   10.00 Zakończenie łowienia
   10.00 – 11.30 ważenie ryb
   13.00 – 14.30 Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród

   • Aby wystarczyło dla wszystkich to musi się zdarzyć cud
    „Przynieście kilka ryb, które teraz złowiliście—poprosił Jezus”
    😉

 3. Bardzo dziękuję 🙂

 4. … czy te biedne ryby nie mogą wrócić do wody ??? !!! … jutro wszystkie okoliczne psy i koty będą się nad nimi pastwić … taka ” humanitarna ” ludzka zabawa

  • Kolego, związek wędkarski chce się pozbyć jak naj więcej leszcza z zalewu, takie okazy od 40cm w górę bardzo smaczne, bo pewnie takie sandacze, czy metrowe sumy to podzielą między sobo

 5. Ale w akwarium pozdychają te ,,okazy” zanim dorosną.

 6. Wziąłbym sandacza. Czy dowozicie ryby do chętnych?

  • Pieczychlebek Garncarz

   @JurnyStefan jesteś taki jurny, to możesz sam pojechać. Wódkę też Ci dowożą?

 7. Smacznego leszcza z tasiemcem w brzuszku
  Dla nie wtajemniczonych pzw pozbywa leszczy bo sa zainfekowane
  Ludzie wszystko zjedza a pzw dostanie brawa
  Szkoda slow

 8. Tasiemiec w temperaturze smażenia lub grillowania umiera,pozdrawiam

 9. Gość chce sandacza. Dobre sobie. Nikt ci nie da takiej dobrej ryby. Kup sobie. Możesz dostać podleszczakow na kotlety.

 10. Jak by mi płacili to bym tych leszczy nie chciał same ości smaku żądnego.

 11. a rybak idzie nad wodę może złowić 1 rybe, tu będą rozdawać, państwo pisowskie!!! TFU do każdego który głosował na pis, jesteście niczym dla polski, taka huba albo jemioła. pasożyt do wycięcia, patrzcie i podziwiajcie co zrobiliście ciemnogrodzie z tej polski.

  • a jo to bym cie pokrył i ty byłby kryty hehe

  • Chamie z peło won z tąd

   • as masz już obrazek kaczynskiego nad łóżkiem?? nowy podatek już mają dla was, w sensie rozszerzenie podatku deszczowego, z 5mln przychodu do 135 mln, muszą patologi z fabrykami w majtach znaleźć kasę żeby utrzymać nierobów, a emerytki też chcą nową emeryturę teraz już 15. w końcu trzeba dbać o tych którym się robić nie chce i którzy niedługo pomrą, a potem pis już nie będzie taki sam. ale cieszy mnie twój komentarz „asie” upewnia mnie to w przekonaniu że wyborcy pisu są nie ogarnięci i nie douczeni, Patusie z pisu asie, w polsce jest wiele innych parti niż twój Kalifat pisowski i Platfusy, ale upewnia mnie to tylko w tym że no jesteście ograniczeniu umysłowo, nikt zdroworozsądkowy nie zagłosowałby na te kur….y prawe i sprawiedliwe, oczywiście tylko dla swoich kompanów. jak zapytali asa ile ma iq to odpowiedział że jest zdrowy i żadnego iq nie ma.

 12. Takiej ryby darmo nie chcę leszcz to najgorszy dziad nie ryba

 13. ciemnogrodem to ty jesteś peowska hołoto kupo złodziei i oszustów popleczniki tuska za abergolt jeszcze nie odpowiedział i wyprzedawanie kamienic z ludźmi a obściskiwaniu putina nie wspomnę co ruski nam nóż w plecy wbijał !!!!! O to peowskie śwynie jeszcze sapią

  • Czytając ten wpis i mając na uwadze typa co zdemolował stoisko „Zmień piec”, mam pełny obraz typowego elektoratu PiS.

   • a ja to głosowałem na czaskoskiego i na peło, bo te z pisu to mówiłże sklepy rowerowe pozmykajo, a ja rower musze naładować, bo to co sie nogami ciśnie mi sie rozlato

 14. Szanowna Redakcjo, dziękuję za newsa. Jestem dzisiaj u żony rodziców w Zamościu , przekazałem wiadomość i teść się wybiera 😊 nie ma to jak świerza ryba! 😀

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6765zł -0.58%
  • GBP 4.9565zł 0.01%
  • EUR 4.4732zł -0.13%
  • CHF 4.1241zł -0.29%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL
  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej