Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

W najbliższy weekend Lubelska Noc Kabaretowa. Będą utrudnienia w ruchu

W najbliższy weekend, w związku z organizacją Lubelskiej Nocy Kabaretowej, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Utrudnienia pojawią się na pl. Zamkowym i ul. Kowalskiej.

Od piątku 3 lipca do końca imprezy (niedziela, 5 lipca) plac Zamkowy będzie całkowicie niedostępny dla ruchu pojazdów i parkowania.

Niemożliwy będzie wjazd na plac Zamkowy zarówno od al. Tysiąclecia, jak i ul. Kowalskiej. Na ul. Kowalskiej będzie obowiązywał nakaz jady w lewo w ul. Furmańską i wyjazd do ul. Lubartowskiej przez ul. Cyruliczą. Między ul. Podwale a ul. Kowalską zorganizowane zostanie połączenie umożliwiające wyjazd przez ul. Furmańską i ul. Cyruliczą.

2015-06-30 15:58:47
(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. Kolejny wiele mówiący artykuł. A może tak łaskawie napiszecie coś o samej imprezie? No chyba że jak zawsze opiszecie wydarzenie po fakcie.

  • Będzie i na ten temat materiał, pozdrawiamy!

  • Właśnie. Od dawna czekam na jakieś szczegóły bo się waham czy iść czy nie. Zawsze wakacyjne kabaretony transmitowane przez TVP były na siedząco więc nie wiem czy tu tez tak będzie czy nie… Bo stać kilka godzin w upale mi się nie chce, bo trzeba przyjść wcześniej, żeby stanąć z przodu. A znając życie, jakieś szczegóły można spodziewać się dopiero w piątek, że jutro kabareton…

   • Z tego co widziałam dzisiaj miejsca vipowskie są ulokowane na schodach zamku więc scena pewnie w tamtą stronę. Czyli kto nie VIP ten siada po bokach na zielonej trawie na

   • Będzie na siedząco.

 2. Według mojego kalendarza 2 lipca to jest czwartek albo się mylę.

 3. To w końcu od piątku, czy od 2 lipca? 🙂

 4. Popieram pieszy Zamkowy. Wywalić stamtąd ten badziewny parking!

 5. rolnik szuka zony

  Hahaha wychodzi na to, ze w sobotę będzie 3 i 4 lipca jednoczesnie:D

 6. 2 lipca to czwartek.

 7. blueberrymakesfriends

  2 lipca to czwartek, nie piątek.

 8. A ktoś wie od której zaczyna się ta noc kabaretowa?

 9. Powinno chyba być od piątku 3 lipca!

Wiadomości z info112