690 680 960

W malinach stał ciągnik, obok leżały zwłoki mężczyzny. Trwa ustalanie przyczyn jego śmierci

Przed południem wyjechał ciągnikiem z doczepionym kombajnem, aby zebrać maliny. Stojąca od dłuższego czasu maszyna z uruchomionym silnikiem zaniepokoiła przypadkową osobę. Okazało się, że obok leżały zwłoki 36-latka.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności na terenie plantacji malin koło Tarnogrodu w powiecie biłgorajskim. Około południa natrafiono tam na zwłoki 36-letniego mężczyzny.

Jak ustaliliśmy, służby ratunkowe powiadomiła przypadkowa osoba, która zwróciła uwagę na stojący od dłuższego czasu ciągnik rolniczy, w którym pracował silnik. Osoba ta postanowiła w końcu sprawdzić, co się dzieje. Wówczas dostrzegła leżącego bez oznak życia mężczyznę.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Okazało się, że na pomoc 36-latkowi jest już za późno. Wiadomo, że mieszkaniec Tarnogrodu udał się na pole w celu zbiórki malin. Teraz trwa ustalanie przyczyn jego śmierci.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)

11 komentarzy

 1. Co tu ustalać – nie był zaszczepiony trzecią dawką – COVID!
  A tak na poważnie – wyrazy współczucia dla rodziny.

 2. A tak dokładnie to, nie wiesz NIC!!!!!!!!

 3. Cena malin powala

  • Uprzejmie zawiadamiam, że w Polsce nie ma obowiązku spożywania malin.
   I jest to dobry zwyczaj zwłaszcza dla tych, którym nie chce się pracować, a uważają że im „sie należy (!)”.

  • Owszem powala bo teraz są po 16 zł a za PO z PSL były po 1,50 zł. Jest jakaś różnica? Przynajmniej idzie doganiać koszty produkcji, które z roku na rok straszliwie rosną.

 4. Ciężka praca w rolnictwie, przemęczenie, stres spowodowany anomaliami pogodowymi doprowadzają do śmierci wielu młodych rolników.

Kursy walut

 • USD 4.3697zł -0.83%
 • GBP 5.3464zł -0.31%
 • EUR 4.6356zł 0.03%
 • CHF 4.803zł 0.12%

Polub nas