Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie przybywa Biedronek. Kolejna otworzy się od razu po świętach (zdjęcia)

W sąsiedztwie niedawno otwartego Aldi powstała Biedronka. Sklep jest już gotowy do otwarcia. Wśród klientów mają być mieszkańcy dzielnicy Głusk, jak też pobliskich miejscowości.

W Lublinie jest już około 30 sklepów Biedronka, jednak sieć handlowa nie zwalnia tempa i buduje kolejne markety. Jak ustaliliśmy, tylko w tym roku w mieście i jego okolicach ma powstać kilka nowych obiektów. Niedawno uruchomiony został sklep w galerii handlowej Olimp, w miejscu, gdzie wcześniej funkcjonowała Stokrotka. Gotowy jest już kolejny supermarket, tym razem z drugiej strony miasta, przy ul. Głuskiej.

Sklep zlokalizowany jest na działce między ul. Sieciecha a Szklarnianą, sąsiaduje z otwartym niedawno marketem Aldi. Jak ustaliliśmy, trwają ostatnie przygotowania do otwarcia. Wewnątrz wszystko jest już przygotowane na przyjęcie pierwszych klientów. Pozostało jedynie dostarczenie i rozłożenie towaru. Początkowo planowano, iż otwarcie nastąpi jeszcze w tym tygodniu, jednak wiadomo już, że z uwagi na przedłużające się procedury, będzie to od razu po świętach.

Biedronka przy ul. Głuskiej ma blisko 750 mkw. powierzchni sprzedażowej, wyposażona została w ladę tradycyjną, posiada też spory parking. Została również oddzielona od pobliskiej zabudowy mieszkalnej ekranami, aby zminimalizować uciążliwość dla sąsiadów.

Sieć, z uwagi na działania konkurencji, która to także rozszerza liczbę swoich sklepów, nie chce zdradzać kolejnych lokalizacji marketów. Nieoficjalnie udało nam się jednak ustalić, że w planach jest budowa nawet do 10 obiektów.

43 komentarze

  1. Od ilu już lat „Biedronki” działają? I ZAWSZE POTRZEBUJĄ DROBNYCH przy płaceniu! Inne sieci jakoś potrafią ten problem rozwiązać ale tu nieee, tu się nie da nic zrobić! Cholery można dostać od tych udogodnień.
    I tak.Jeżeli nie muszę to kupuję w innych sklepach. Dobranoc.

  2. Szkoda że nie ma kto robić w tych biedronkach 3 osoby na 1000 mkw. ale może lepiej byłoby ludzi zatrudnić do roboty ,a nie otwierać kolejne sklepy 😉

  3. hurra biedronka codziennie wyzsze ceny

  4. do tej pory sie nie otworzyla

  5. 13 maja, otwarta w koncu?

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112