690 680 960

W Lublinie otworzy się SELFIE STATION, czyli pierwsze muzeum selfie na Lubelszczyźnie. Mamy dla Was bilety!

Już 22 października o godzinie 12:00 w Targach Lublin otworzy się pierwsze muzeum selfie w Lublinie – SELFIE STATION. Będzie to idealne miejsce dla osób lubiących robienie kreatywnych zdjęć, a także tych, które dużo czasu poświęcają mediom społecznościowym.

Dla miłośników kreatywnych fotek właśnie powstało pierwsze na Lubelszczyźnie muzeum selfie. Na mapie Lublina zagości nowa atrakcja Selfie Station, gdzie przez siedem dni w tygodniu będzie można wykonać profesjonalną sesję zdjęciową, jak i amatorskie fotki.

Selfie Station przeniesie odwiedzających za pomocą kolorów oraz gry światła do krainy kreatywności. Osiem różnych przestrzeni z ponad 30 instalacjami, a każda z nich w innym klimacie. Chcesz poczuć się jak w kosmosie lub spotkać postacie z magicznego świata? Każdy odwiedzający odnajdzie to wszystko w Selfie Station.

Osoby wybierające się do Selfie Station powinny zabrać ze sobą aparat, telefon, duuuużo wolnej pamięci, dobry humor i przyjaciół. Mogą również mieć ze sobą kilka stylizacji, aby zdjęcia były bardziej efektowne. Dla naszych Czytelników mamy 5 zaproszeń. Jak je otrzymać? Trzeba w komentarzu na Facebooku na naszym profilu, pod postem o otwarciu Selfie Station, zamieścić swoje kreatywne selfie. My wybierzemy pięć osób, które otrzymają zaproszenia. W piątek po południu poinformujemy, kto został wybrany!

Selfie Station
Wielkie otwarcie: 22 października 2022
Godziny otwarcia: poniedziałek-czwartek 12:00 – 19:00, Piątek-Niedziela 12:00 – 20:00
Gdzie: Znajdziesz nas przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie w budynku Targów Lublin SA.

(fot. Selfie Station)

7 komentarzy

 1. Po ile bilety?

 2. Inflacja najwyższa od ćwierćwiecza, ceny prądu i gazu z kosmosu, wojna za naszą granicą, ryzyko konfliktu nuklearnego wiszące w powietrzu.Co robią Polacy – żądają od władzy konkretnych systemowych rozwiązań sytuacji w jakiej się znajdują? NIE, CHCĄ SELFIE STATION!!! Nie ma głupszego narodu na świecie.

  • To wolność słowa, czy jednak przykra konieczność dowalania innym? Co chcą ludzie to się okaże. Ja wpadnę i zrobię selfie sobie i całej rodzinie. Czemu? Bo tak chcę i tak lubię. Życzę dalszego, ufajdanego stresami życia.

  • Masz całkowitą rację ,góra obserwowała przez tyle tat a teraz dociska śrubę doskonale wiedzą ile głupie owieczki wytrzymają.

 3. Proponuje aby w muzeum były sekcje selfie pięść albo selfie ściana:)))), a może ci co przyjdą to zamknijcie furtki i na Dworcowej zrobic selfie zoo

 4. Co za obciach tam iść.

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas