Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie odbywają się Targi Bakepol

W hali Targów Lublin odbywa się największe spotkanie branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej, czyli IV edycja Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL. Potrwają do wtorku.

Targi Bakepol organizowane są co dwa lata i są jednym z największych spotkań w branży. Dotychczas odbywały się w Poznaniu, tegoroczna edycja po raz pierwszy zorganizowana została w Lublinie. Podczas targów wystawcy kompleksowo prezentują wszystko, co niezbędne w nowoczesnej piekarni i cukierni. Dodatkowo „na żywo” można oglądać działanie całych linii technologicznych, a także czerpać inspirację podczas pokazów prowadzonych przez mistrzów piekarstwa i cukiernictwa. Jak wyjaśniają organizatorzy, -Mocną stroną targów BAKEPOL są również profesjonalni goście targowi – technolodzy, właściciele piekarni i cukierni, rzemieślnicy piekarstwa i cukiernictwa pracujący w zawodzie oraz adepci szkół piekarskich i cukierniczych.

Przez cztery dni wszystkie dni targów, stoiska wystawców będą tętnić prezentacjami, pokazami i degustacjami. Każdy zwiedzający może zobaczyć pokazy pracy wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń do wypieku bułek, bagietek, chlebów, pączków i drożdżówek oraz ich dekoracji, a następnie skosztować świeżutkich wypieków. Zaprezentowane zostaną również nowoczesne metody pakowania pieczywa cukierniczego oraz produktów ciastkarskich.

Podczas poprzedniej edycji targów BAKEPOL swoją ofertę zaprezentowało ponad 130 wystawców m.in. z Polski, Czech, Niemiec, Francji, Słowacji oraz Turcji. Targi odwiedziło prawie 5500 profesjonalnych zwiedzających, w tym roku prezentuje się 101 wystawców.
Targi można odwiedzić do poniedziałku w godzinach 10.00 – 18.00 zaś we wtorek do 16.00. Wstęp jest płatny, bilety kosztują 25 złotych, natomiast dla osób związanych zawodowo z branżą 15 złotych. Uczniowie szkół o profilu spożywczym płacą tylko 5 złotych.

(fot. lublin112)
2013-09-07 16:45:02

Komentarze wyłączone

Wiadomości z info112