W Lublinie odbywają się Targi Bakepol

W hali Targów Lublin odbywa się największe spotkanie branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej, czyli IV edycja Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL. Potrwają do wtorku.

Targi Bakepol organizowane są co dwa lata i są jednym z największych spotkań w branży. Dotychczas odbywały się w Poznaniu, tegoroczna edycja po raz pierwszy zorganizowana została w Lublinie. Podczas targów wystawcy kompleksowo prezentują wszystko, co niezbędne w nowoczesnej piekarni i cukierni. Dodatkowo „na żywo” można oglądać działanie całych linii technologicznych, a także czerpać inspirację podczas pokazów prowadzonych przez mistrzów piekarstwa i cukiernictwa. Jak wyjaśniają organizatorzy, -Mocną stroną targów BAKEPOL są również profesjonalni goście targowi – technolodzy, właściciele piekarni i cukierni, rzemieślnicy piekarstwa i cukiernictwa pracujący w zawodzie oraz adepci szkół piekarskich i cukierniczych.

Przez cztery dni wszystkie dni targów, stoiska wystawców będą tętnić prezentacjami, pokazami i degustacjami. Każdy zwiedzający może zobaczyć pokazy pracy wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń do wypieku bułek, bagietek, chlebów, pączków i drożdżówek oraz ich dekoracji, a następnie skosztować świeżutkich wypieków. Zaprezentowane zostaną również nowoczesne metody pakowania pieczywa cukierniczego oraz produktów ciastkarskich.

Podczas poprzedniej edycji targów BAKEPOL swoją ofertę zaprezentowało ponad 130 wystawców m.in. z Polski, Czech, Niemiec, Francji, Słowacji oraz Turcji. Targi odwiedziło prawie 5500 profesjonalnych zwiedzających, w tym roku prezentuje się 101 wystawców.
Targi można odwiedzić do poniedziałku w godzinach 10.00 – 18.00 zaś we wtorek do 16.00. Wstęp jest płatny, bilety kosztują 25 złotych, natomiast dla osób związanych zawodowo z branżą 15 złotych. Uczniowie szkół o profilu spożywczym płacą tylko 5 złotych.

(fot. lublin112)
2013-09-07 16:45:02

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7851zł 0.91%
  • GBP 5.2717zł 0.51%
  • EUR 4.554zł 0.32%
  • CHF 4.1003zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!