Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie odbędzie się demonstracja w obronie TVN. Podobne pikiety zaplanowano w całym kraju

Na przyszły tydzień w całym kraju zaplanowane zostały pikiety w obronie wolnych mediów. Przede wszystkim chodzi o tzw. ustawę lex TVN. W naszym regionie odbędą się w Lublinie i Białej Podlaskiej.

104 komentarze

 1. Komu potrzebne jest jakieś TVN ????chyba tylko lewactwu do tworzenia propagandy . Pisiory są jakie są ale akurat w tym ich popieram ….

  • Zamiast bronić to co Polskie to włażą w tyłek jak nie niemcom to amerykanom lewe dziwolągi jak wam nie pasuje opuśćcie kraj nik za wami płakać nie będzie.

  • Prawo wyboru. Możesz oglądać Dziennik Telewizyjny jak za komuny w TVPis i się cieszyć jaki to dobrobyt i obywatele rosną w siłę, a później zderzysz się z rzeczywistością. Pójdziesz do sklepu, na stację benzynową i WTF?

   • Szkoda, że wam TVPO nie przeszkadzało, tylko nagle telewizja stała sie „propagandowa”, jak Tuskowi przestali 100lat w programie Lisa śpiewać.

  • mnie jest potrzebne !!!!!!!!!!!!!!!!!!! i wszystkim moim znajomym, co nie oglądają tvpisssss!!!!!

 2. NIE dla tfuenu w Polsce !

 3. Kasę trzepią, a podatków płacić nie chcą. Barany, nieuki i tumany wyjdą na miasto by bronić swoich niemiecko-sowieckich idoli. Czyli tradycyjnie, zawsze znajdą się jacyś dewianci by uprzykrzyć zwykłym ludziom życie, a szczególnie kierowcom którzy później stoją w długich korkach.

  • sowiwckie tj, pis z tvp

  • Wytłumacz mi trolu pisi, kto trzepie kasę?dopłacasz do TVN jak do szczujni pvpis w podatkach? A nie ty podatków nie płacisz ty do MOPu się zgłaszasz po zapomogę i dorabiasz komentarzami za 1.5 zeta.

   • Nie dla propagandy TVN.

   • Wytłumacz mi trolu powski, dlaczego tefałeny unikają uczciwego płacenia podatków, a do tego omijają ustawę o radiofonii i telewizji zakładając w Holandii firmę-krzak, która nikogo nie zatrudnia, a która ponoć jest właścicielem tefałenu. O praworządność ponoć walczyliście. Szkoda, że widzicie ją tylko działającą w jedną stronę.

   • Janko, łajzo z małą pojemnością rozumu o ile wiesz co to jest „rozum”. Sprawdź sobie ile milionów zysków miał TVN i sprawdź sobie ile zaplacił podatków. Dopiero wtedy bierz się za rozsądne komentarze, o ile to twoje wodogłowie ci na to wogóle pozwoli.

    • zapomniałeś o 2 miliardach dla tvpissss !!!!???? a może w twoim mózgu działają tylko dwie komórki

     • Może i dwie komórki działają, ale w przeciwieństwie do ciebie mam rozum i wiem czym się różni telewizja publiczna od telewizji komercyjnej. Szkoda że uzwojenie w glowie ci padło i o tym nie pomyślałaś.

   • Janko kup sobie skrzypce i zacznij grać zewne melodie z żalu po TVN.

 4. To nie jest Polska stacja tylko oszuści co nie płacą podatków a firma zarejestrowana w Holandii na dworcu.

 5. Całe szambo cała dobę niech znika.

 6. W TVN nie dowiesz się że Hanka wypędza ludzi z kamienic i kradnie że szambo płynie do Wisły nieoczyszczone że celebryci naćpani i pijani powodują wypadki .

  • A z TVPis nie dowiesz się jak działacze PISu kradną , kłamią, zatrudniają w spółkach państwowych swoje rodziny za dziesiątki tysięcy zł miesięcznie bez jakichkolwiek kompetencji, itd Amber Gold przy tym to jak kropla wody w jeziorze!

   • Może najpierw pooglądaj, a później komentuj. Bo 90% tematów o których ponoć „nie dowiesz się z TVP” jest w tej telewizji poruszanych.

 7. TVP jest niewygodne i jest nagonka bo mówią prawdę złodziejom i oszustom jest nie na rękę jak by tylko jeden raz zkłamali to tysiące pozwów do sądu by było ale niestety prawdziwa Polska telewizja TVP nie da wam takiej satysfakcji.

 8. Zrzucać ulotki z samolotów, a nie jeszcze za pranie mózgu przez wroga płacimy z własnych kieszeni.

 9. Bolszewicy z pisdu chcą wykończyć TVN, ponieważ tylko on,sędziowie niektórzy i Internet im przeszkadza kraść. Ci co popierają pis, obudzą się z ręką w nocniku. Jak kiedyś profesor mi. powiedział /w demokracji głos idioty i profesora liczy się tak samo niestety/

 10. ogląda PEDAŁN

Z kraju

Sport