W Lublin Airport wylądował największy w historii lotniska samolot pasażerski (wideo, zdjęcia)

W Porcie Lotniczym Lublin wylądował kolejny w ostatnich dniach samolot z transportem środków ochrony osobistej. Jak do tej pory jest to największy samolot pasażerski, który pojawił się na tym lotnisku.

W niedzielę po południu w Porcie Lotniczym Lublin pojawił się samolot pasażerki Airbus A330. Jest to największa jak do tej pory maszyny, która lądowała na tym lotnisku.

Na pokładzie samolotu przyleciał transport środków ochrony osobistej zamówiony przez polskich importerów. To kolejny taki transport, w ramach mostu powietrznego utworzonego przez RDS Cargo Group z Chin do Polski, który został obsłużony w Lublinie.

Port Lotniczy Lublin w ostatnim czasie umożliwia polskim importerom sprawny transport lotniczy towarów z Chin.

 

(fot. lublin112.pl, LUZ, wideo LUZ, Lublin Spotters)

29 komentarzy

  1. To trzeba było tak napisać.

  2. Ten jeden oszołom aż na samochód musiał wleźć żeby popatrzeć.

  3. CHINCZYKI TRZEPIA KASE

  4. Wyślijmy spowrotem Tulajewa

  5. Znowu chińska tandeta. Jakby w naszym kraju nic się nie wytwarzało, zwłaszcza „zaawansowanych” technologicznie masek i rękawiczek. Tych importerów i odbiorców indywidualnych, powinno się palcami wytykać. Z resztą Co za kuriozum – z Chin wyszedł wirus i przyczynił się do tego że nasze lotnisko będzie niewypłacalne, a my przyjmujemy od nich „dary”.

  6. Totalna retoryka. Im gorzej – tym lepiej, im lepiej – tym gorzej. Niedobory sprzętu ochronnego – wina rządu, uzupełnianie – wspieranie chińskiej gospodarki. A gdzie dziś słynny na świecie,,Polski Len”? Zakłady włókiennicze Łodzi? Wólczanka? Nasza Trawena z Trawnik? Co na to Balcerowicz z Lewandowskim, że zostały nam tylko Koła Gospodyń Wiejskich w remizach strażackich?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew