Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

W lombardzie rozpoznała biżuterię należącą do rodziców. Opiekunka ma teraz problemy

Mieszkance Świdnika podejrzanej o kradzież biżuterii grozi 8 lat więzienia. Policjanci ustalili, że 46-latka pracując jako opiekunka, okradła małżeństwo staruszków, a łupy przyniosła do jednego ze świdnickich lombardów.

Policjanci ze Świdnika otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z lombardów na terenie miasta znajduje się kobieta, która rozpoznaje zastawioną tam biżuterię jako należącą do jej rodziców.

Jak ustalili mundurowi złoto do lombardu wstawiła 46-letnia mieszkanka Świdnika, która pracuje jako opiekunka u rodziców zgłaszającej. Kobieta od 8 lat opiekowała się parą staruszków pomagając im w domu oraz chodząc po zakupy.

Okazało się, że kobieta z domu seniorów ukradła pięć złotych pierścionków, których wartość oszacowano na kwotę 10 tysięcy złotych. Część biżuterii została odzyskana. 46-latka usłyszała już zarzuty w tej sprawie. Za popełnione czyny grozi jej kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Świdnik)

4 komentarze

  1. A potrzebne to było starszej pani?

    Ani na bal ani na wesele… a jak już to skromnie tez można się dobrze bawić.

    A opiekunka na pewno ma różne pilniejsze wydatki. Nie oszukujmy się jak ktoś stoi jedna noga nad grobem to mu zbędne różne rzecy

    • ” Janek , Jaś ile to było kawałów o głupim jasiu, nawet w szpitalu podają , ty chyba jesteś po tym medykamencie.??

    • Ciebie powinno się napiętnować, odebrać prawo głosu i pozbawić prawicy byś pamiętał by nie pchać łap po nie swoje, głąbie.

  2. 8 lat pracowała i było dobrze ,to może teraz o jakiś wyzysk poszło. Nigdy nie wiadomo ,nie oceniam.

Z kraju