690 680 960

W Łęcznej odbędzie się Charytatywny Turniej w Piłkę Nożną

Szczytny cel ma wydarzenie, jakie odbędzie się w najbliższą sobotę w Łęcznej. Na zgłaszanie chęci swojego udziału pozostało już niewiele czasu.

W najbliższą sobotę, 6 kwietnia, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Jaśminowej 6 w Łęcznej odbędzie się Charytatywny Turniej w Piłkę Nożną. Organizatorem wydarzenia jest Przedszkole Niepubliczne „Aniołek”, które przygotowuje III Konferencję naukową „Tak dla autyzmu”.

Drużyny chętne do udziału w Turnieju mogą się zapisywać pod nr. tel. 501 000 454. Wpisowe, które w całości zostanie przekazane na organizację konferencji, wynosi 100 złotych. Dzięki sponsorom, organizatorzy gwarantują dla zawodników posiłek, napoje oraz oczywiście nagrody.

Patronat nad turniejem objął Burmistrz Łęcznej Leszek Włodarski, który ufunduje puchar dla najlepszej drużyny. W organizacji wydarzeniu pomógł także Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej, p. Sławomir Winiarski, który na ten czas udostępni salę. Całość rozpocznie się o godzinie 9:30. Organizatorzy zapraszają do przybycia również publiczność.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

(fot. pixabay)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!