Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wybił dziurę w ścianie, aby dostać się do sklepu. Ukradł zdrapki i papierosy

Policjanci z Rejowca zatrzymali wczoraj włamywacza, który postanowił wejść do sklepu w nietypowy sposób. Mężczyzna wybił dziurę w ścianie budynku.

W poniedziałek policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do sklepu w Rejowcu Fabrycznym. Sprawca dosyć nietypowo dostał się do wnętrza budynku, ponieważ wszedł przez wybitą w ścianie dziurę.

Ze sklepu zniknęły zdrapki w ilości 1500 sztuk oraz papierosy. Wartość strat oszacowano na łączną kwotę ponad 8 tys. złotych. Policjanci z komisariatu w Rejowcu jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 39-letni okoliczny mieszkaniec.

Cześć mienia została odzyskana. Mężczyzna zdołał jednak spieniężyć część skradzionych kuponów loteryjnych, które okazały się wygrane. Zgodnie z przepisami 39-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

10 komentarzy

  1. A dlaczego on sprzedał te losy?? Zamiast samemu zdrapac.

    • widać, że umiejętność czytania ze zrozumieniem mocno kuleje, losy które okazały się zwycięskie spieniężył czyli wymienił na gotówkę…dziwić się, że nauczyciele strajkują

  2. Nawet bez dziury ten budynek wygląda jak do rozbiórki

  3. To akurat jest zdjecie budynku siedziby redakcji 🙂

  4. ale jak on wszedł przez ta dziurę ze zdjęcia do środka? To kot był czy jak?

    • na samym końcu artykułu jak byk jest napisana informacja dotycząca fotografii (tekst między nawiasami, jak ten tutaj) ale po co przeczytam aby nagłówek zabaczę zdjęcie i zrobie z siebie głąba w komentarzach, pogratulować.

Wiadomości z info112