690 680 960

Volkswagen wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Młody kierowca miał jechać za szybko (zdjęcia)

Młody mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala po tym, jak auto, którym sie poruszał, wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Jako przyczynę wypadku wstępnie uznano nadmierną prędkość.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 8 w miejscowości Suchodoły w gminie Gościeradów w powiecie kraśnickim. Na lokalnej drodze samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Kraśniku i OSP w Liśniku Dużym, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze po czym uderzyło w drzewo.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. 18-latek z volkswagena trafił pod opiekę ratowników medycznych a następnie przetransportowano go do szpitala. Jak nas poinformowano, doznał licznych obrażeń ciała w tym złamań.

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość, z jaką poruszał się kierowca. Policjanci cały czas prowadzą czynności w tej sprawie.

(fot. OSP KSRG Liśnik Duży, nadesłane)

19 komentarzy

 1. Na złomowiskach przy Urzędowskiej zwanych komisami kupi drugi i dalej ognia!

 2. Ale za co tak okrutna kara? Zawieźli go do kraśnickiego szpitala?!

 3. Jednego wieśwagena mniej …

 4. jechał szybko,ale bezpiecznie:-)

 5. no to jechał skoro miał..

 6. Oj młody, no i czym teraz ojce na święta pojadą.

 7. Zostanie może kaleką i tyle. To jest kara. Kara która sam sobie wymierzyl! Dobrze ze tylko sobie a nie skrzywdzil kogoś innego niewinnego jeszcze.

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas