690 680 960

Volkswagen wypadł z drogi i dachował na posesji. Autem podróżowały trzy młode osoby (zdjęcia)

Bardzo dużo szczęścia miały podróżujące volkswagenem osoby, którym po dachowaniu udało się wydostać z płonącego pojazdu. Nie odniosły też poważniejszych obrażeń ciała.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w Dębówce koło Lublina. Około godziny 3:30 dachował tam samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący volkswagenem młody mężczyzna jechał od strony Jastkowa. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wypadło z drogi, po czym dachowało na pobliskiej posesji. Samochód po chwili stanął w płomieniach.

Podróżującym autem trzem osobom udało się wydostać w płonącego pojazdu. Zostały one przetransportowane do szpitala. Wśród nich jest nastolatek. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. Tzw długa prosta , i kierowca nie wytrzymal

 2. jak to by bimmer napisał – „pokazał co potrafi”

 3. Na kolanach do Częstochowy podziękować Matce Boskiej za drugie życie .

 4. wracali lokalne z diskotjeki

 5. Cieee chorobaaaa !!!

  O 3,30 to co bardziej porządni ludzie już śpią… dobrze że im do sypialni nie nie wpadł pokoziołkować, mógłby gospodarzom przerwać czynności prokreacyjne 😆

  • na 4:00 do roboty jechał, ukrainiec z naprzeciwka oślepił, za swoje kupił, opony akurat dobre miał, sarna wyskoczyła, może miał zawał albo zasłabł, sąsiadom się kłaniał i do mszy służył, studzienka tam wystaje, nie byleś nie komentuj, brat/siostra
   Dobrze wyszło czy jeszcze potrenować?

   • Podobno raz to nawet staruszkę próbował przeprowadzić przez ulicę, ale oberwał laską w łeb, bo owa staruszka wcale się na druga stronę ulicy nie wybierała.

 6. O 3:30 to nastolatek powinien smacznie spać.

 7. nastolatek po imprezie wracal fajna rodzinka ze go…rz sie po nocy szlaja

 8. Rodzice musza być dumni😂🤦

 9. O jedno piwo za dużo?

 10. Już nie jeden sąsiadom się kłaniał i do Mszy służył a potem sąsiada okradł i pieniądze z kościelnej skarbony wybrał.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas