Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kradzież roweru w centrum Lublina. Policjanci opublikowali zdjęcia poszukiwanego mężczyzny

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują sprawcy kradzieży roweru. Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z mundurowymi.

Do kradzieży doszło pod koniec czerwca tego roku w centrum Lublina. Jak wynika ze zgromadzonych przez policjantów w sprawie materiałów, sprawca wykorzystał fakt pozostawienia roweru bez zabezpieczenia.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Wartość strat oszacowano na 700 złotych.

zobacz zdjęcie 1zobacz zdjęcie 2

Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z I Komisariatem Policji w Lublinie, telefon 47 811 45 73 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

(fot. lublin112.pl, Policja Lublin)

15 komentarzy

 1. Mnie ciekawi, czyj to był rower, że tak wytrwale szukają, zamiast – jak zwykle w takich przypadkach – szybko umorzyć z powodu „niewykrycia”?

  • Bez przesady. jak mają się o co zaczepić mogą szukać, a jak nie ma nic to umorzą. Sąsiadce ukradli rower – umorzyli w 2 tyg bo nawet nie potrafiła wskazać kiedy to nastąpiło (wskazała przedział czasowy 2tyg). Po miesiącu ukradli mój – i złapali sprawcę bo potrafiłem ograniczyć czas do kilku godzin i wskazałem potencjalne drogi ucieczki sprawcy wraz z zainstalowanymi kamerami. Szybka publikacja fotek w mediach i sprawca złapany, potem skazany – ale rower niestety już zmienił właściciela.

 2. Zdjęcia, na które ktoś nałożył cenzurę, są wyraźniejsze. Nie wiem jaką rolę spełnia monitoring takiej jakości…

 3. Hahahahaha ?
  Te zdjęcie nr dwa…i ta pixeljoza ułożyły taki sympatyczny wyraz twarzy ?

  Jakby się broda uśmiechał ?

 4. Mnie kiedyś ukradli w markecie panel radia samochodowego. Zgłosiłem na policję. Ale nikt go nie szukał i nikt nie pisałam o tym na lublin112.
  Mega gangster i mega kradzież.

 5. To ktoś z PISu, bo przecież oni kradną na potęgę.

 6. Mojemu synowi ukradł trzy lata temu spod szkoły morda na monitoringu i co z tego.Nie złapali gnidy mam nadzieję że się rozwalił na tym rowerze.

 7. Nie to żebym pochwalał kradzież ale lepiej niech go złodziej ukradnie niż ktoś ma nim jeździć po chodniku.

 8. Ktoś sobie jaja robi, czy te zdjęcia były robione tosterem? Serio nie ma lepszej jakości zdjęć na serwerze i ktoś robi zdjęcie zdjęcia z ekranu, czy co?

 9. Ale to co szukają milicjanty pisowskie czy czekają aż ktoś poda na tacy ? buhehehe

  • Jeśli ja w pracy sobie nie radzę to mnie zwolnią. Czy w policji tak to nie działa? Ludzie za nich mają łapać złodziei??

 10. Wszędzie tylko policja poszukuje. Żenada.
  To poco nam taka policja?! Która wciąż prosi obywateli o pomoc?! Wkoncu biora za coś dobre pieniądze !

Z kraju

Polityka i społeczeństwo