Uwaga na fałszywych kontrolerów instalacji gazowych

Krasnostawscy policjanci ostrzegają mieszkańców przed oszustami podającymi się za kontrolerów instalacji gazowych. Oszuści w ostatnim czasie pojawili się na terenie Krasnostawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Na terenie Krasnegostawu w ostatnim czasie pojawili się oszuści podający się za kontrolerów instalacji gazowych w mieszkaniach. W związku z tą informacją policjanci przestrzegają przez kontaktami z podejrzanymi osobami.

Oszuści działający na terenie Krasnostawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej dokonali przestępstw kradzieży i oszustw. Komenda Powiatowa Policji w Krasnymstawie informuje, że prawdziwy kontroler Gospodarki Zasobami Mieszkalnymi będzie ubrany w roboczy strój z logo Spółdzielni Mieszkaniowej, a po wejściu do mieszkania sprawdzi szczelność instalacji jedynie w pomieszczeniu, w którym znajduje się ta instalacja gazowa. Co więcej, osoba taka będzie posiadała przy sobie imienną listę mieszkańców bloku w celu pokwitowania kontroli instalacji, a wizyta będzie poprzedzona opieczętowaną informacją wywieszoną w widocznym miejscu na klatce schodowej bloku.

Niewykluczone, że oszuści mogą działać na terenie całego województwa lubelskiego. Warto zachować czujność, a w przypadku podejrzenia oszustwa natychmiast powiadomić policję.

W przypadku podejrzenia wizyty na terenie Krasnegostawu fałszywego kontrolera prosimy o kontakt z całodobowym nr telefonu do Ciepłowni Krasnystaw: 82 576 30 67 oraz z numerem alarmowym 112.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

3 komentarze

 1. Krzysztof,, Ochota,,

  ,, Krasnostawscy policjanci ostrzegają mieszkańców przed oszustami podającymi się za fałszywych kontrolerów instalacji gazowych., 😀

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7364zł -0.66%
  • GBP 4.9793zł -0.89%
  • EUR 4.4779zł -0.14%
  • CHF 4.1364zł -0.27%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach