690 680 960

Utrudnienia w ruchu po zderzeniu pojazdów na trasie Lublin – Kraśnik

W czwartek rano na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Występują utrudnienia z przejazdem na trasie Lublin – Kraśnik.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 7 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Niedrzwica Duża w powiecie lubelskim. Jak nam przekazano, na pasie w kierunku Kraśnika zderzyły się dwa pojazdy.

Do zderzenia doszło przed przejściem dla pieszych w rejonie szkoły. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Ze wstępnych informacji wynika, że było to najechanie na siebie dwóch pojazdów.

W chwili obecne nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, w rejonie kolizji występują utrudnienia z przejazdem.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Pan w Mercedesie typu SUV zatrzymał się przed przejściem, ale pani (na oko w wieku około 40 lat) w czarnym kombi już nie zdążyła i wjechała w tył Mercedesa, a dokładniej wbiła mu się pod zderzak. Z tego co dojrzałem przejeżdżając obok poduszki w kombi nie wystrzeliły.

  • Nerwowe manewry w rejonie przejść będą teraz normá. Rząd tak chce.

   • Kto dokonuje tych nerwowych manewrów? I dlaczego?
    Na przejazdach kolejowych kierujący także dokonują różnych głupot. Ale co w związku z tym? Należy wymagać, żeby pociągi się zatrzymywały przed przejazdem tylko dlatego, że część kierowców to ameby, które powinny kierować co najwyżej rowerem?

 2. pańcia albo gapiła się w smarka, albo poprawiała tapetą, albo ostro zapindalała i bum!!!!

 3. Jakie poziomy instynktu samozachowawczego u kierujących?

  • Jest i ten franio – naczelny specjalista od katastrof w ruchu lądowym. Wytrzyj twarz po schabowym bo klawiaturę zatłuścisz

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku