690 680 960

Utrudnienia w ruchu po wypadku na krajowej 76

W sobotę rano na drodze krajowej nr 76 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Występują utrudnienia z przejazdem na trasie Stoczek Łukowski – Łuków.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 10 na drodze krajowej nr 76 w miejscowości Jamielnik Kolonia, na trasie Stoczek Łukowski – Łuków.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Ze wstępnych informacji wynika, że dwie osoby zostały poszkodowane.

W chwili obecnej zablokowany jest pas ruchu w kierunku Łukowa. Ruch odbywa się wahadłowo. Przewidywany czas zakończenia utrudnienia około godz. 13:00. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Podziękowania dla grupy speed i donosicieli co wysyłają nagrania na policję że dzięki swoim „działaniom” „zapobiegli” wypadkowi. Jesteście dumni?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!