Starszy mężczyzna uderzył daewoo w zaparkowane BMW. Trzy auta uszkodzone (zdjęcia)

W sobotę po południu na ul. Głowackiego starszy mężczyzna uderzył w zaparkowane auto. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13 na ul. Głowackiego w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów.

Jak się okazało na miejscu, starszy mężczyzna kierujący daewoo, jadąc w stronę ul. Popiełuszki uderzył w zaparkowane BMW, to z kolei siłą uderzenia przemieściło się i uderzyło w tył zaparkowanego volkswagena.

Jak nam przekazano, keorowca daewoo doznał niegroźnych obrażeń twarzy. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma utrudnień z przejazdem.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

15 komentarzy

  1. „Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejsć niepokonany ” to prawda…Ale faktem niezaprzeczalnym też jest , ze to nie starsi kierowcy powodują najbardziej tragiczne w skutkach wypadki ,tylko „szybcy i bystrzy ” małolatowie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew