Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu po kolizji na skrzyżowaniu. Zobacz moment zderzenia pojazdów (wideo, zdjęcia)

W poniedziałek rano na skrzyżowaniu ul. Wolskiej z ul. Fabryczną i ul. Łęczyńską doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Występują niewielkie utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 7 na skrzyżowaniu ul. Fabrycznej z ul. Wolską, ul. Łęczyńską i Drogą Męczenników Majdanka. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe.

Jak ustaliliśmy na miejscu, w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Jeden z uszkodzonych pojazdów częściowo blokuje skrzyżowanie.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Wszystko wskazuje na to, że jeden z kierowców zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. Nagranie momentu zderzenie otrzymaliśmy od naszego Czytelnika.

Jak widać na filmie, kierowca pojazdu marki Chevrolet jadącego o strony ul. Wolskiej wykonywał manewr skrętu w lewo w ul. Fabryczną. Po chwili zderzył się z pojazdem marki Renault poruszającym się od strony ul. Łęczyńskiej w kierunku ul. Fabrycznej.

(fot. lublin112.pl, wideo Kamil – dziękujemy!)

7 komentarzy

 1. Jeden nie zastosował się do wskazań sygnalizatora, a drugi (który może nawet miał zielone) staranował pojazd, który już zjeżdżał (w ślimaczym tempie) ze skrzyżowania.
  Ten pierwszy powinien dostać mandat za wjazd na czerwonym, a ten drugi odpowiadać za spowodowanie kolizji i być poddany badaniom jak dla psychopatów. Trzeba mieć duże problemy emocjonalne/psychiczne, żeby specjalnie (tak można podejrzewać) wjechać w innego człowieka znajdującego się na/przy drodze.
  Najlepszym wytłumaczeniem byłoby tłumaczenie się kierującego, że pisał SMSa i dlatego nie zauważył innego pojzdu przetaczającego się przez skrzyżowanie.

  • A jak ktoś napisze, że Szeryf dobrze zrobił, bo nauczył innego kierującego kolorów, to podobnymi metodami (gwoździem/cegłą) można oduczać innych kierujących nieprawidłowego parkowania.

   • „Ten pierwszy powinien dostać mandat za wjazd na czerwonym, a ten drugi odpowiadać za spowodowanie kolizji i być poddany badaniom jak dla psychopatów.”

    Franek… nadworny socjopata forum lublin112 wyszukuje sobie podobnych wśród społeczeństwa…

    😛

    • Niestety , ale Franio ma trochę w tym racji .
     Jakim gambetą drogową trzeba być by tak taranować przeszkodę stojącą na drodze .
     Szkoda tylko że nie przywalił w coś cięższego .

  • co Ty wypisujesz? jaka wina 'drugiego’?
   widać długo musiało być już zielone do jazdy na wprost Łęczyńska – Wolska, skoro widoczny na pierwszym planie bus zdążył ruszyć i jechać normalnie (w pierwszych sekundach filmiku). Specjalnie… już widzę jak za każdym razem hamujesz w momencie skrzyżowania bezkolizyjnego, w obawie że 'ktoś’ Cię 'puknie’

 2. Franiu ,nie pier…l farmazonów ,bo ja tu widze tylko niemotę wjezdzajacego na czerwonym ,który wymusza pierszeństwo na jadącym prawidłowo „na zielonym „

 3. Franiu – lekarza polecam. Zdecydowanie.