Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Niewybuch w sortowni odpadów

W minioną sobotę rano w sortowni odpadów w Adamkach został znaleziony przedmiot przypominający niewybuch. Okazało się, że była to ćwiczebna bomba lotnicza.

W sobotę po godzinie 7 policjanci z Radzynia Podlaskiego otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach znaleziony został przedmiot przypominający niewybuch.

Jeden z pracowników sortowni znalazł przedmiot podczas segregacji odpadów. Na miejscu natychmiast interweniował patrol policji. Jak się okazało, była to ćwiczebna bomba lotnicza.

Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że odnalezionych niewybuchów nie należy dotykać czy też próbować przenosić. Ważne jest również to, aby do czasu przybycia właściwych służb, miejsce odnalezienia niewypału bądź niewybuchu zabezpieczyć przed przypadkowym dostępem osób nieświadomych zagrożeń.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

10 komentarzy

 1. Jakim idiotą trzeba być, żeby coś takiego wrzucić do kontenera.

  • Może sama wpadła bo to ćwiczebna, celowali, celowali i nie pocelowali (tzn. pocelowali ale w śmietnik bo przypominał czołg).

   • Jak by Ci tak pierdyknął ten kawał metalu w głowę spadając z pokaźnej wysokości to sam bys wygladał jak T34 po spotkaniu z Tygrysem.

 2. toba tsza byc

 3. @ja Ty jeszcze wielu rzeczy o ludziach nie wiesz w takim razie 😀

 4. Chcieli się trochę rozerwać

 5. Ćwiczebna , to niebezpieczna.Ale dziś wojska tyrtorialne ? Jakie tyrytorium , takie wojsko.W Warszawie – generały, prowincja – mięso armatnie.Nie muszą się znać , mają poświęcić źycie , by generały mogli się ewakuwować.

  • Dobrze mówisz trza generałów na granicę a resztę wojska do Wawy, lekarstwa dla psychicznych są za 5 zł (podobno) więc lecz się bo dolisz od rzeczy !

 6. To raczej przedmiot przypominający bombę niż niewybuch.